Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan tudnám megszelídíteni...

Hogyan tudnám megszelídíteni a tengerimalacom?

Figyelt kérdés
3 hónaposan vettem, kb egy hete van nálam. evett a kezemből, és néha megengedi h megsimogassam. Olvastam h. ha kézbe akarom szoktatni ki kell vennem naponta és kedveskedni kell neki. 4 napja kiveszem, de nem fogadja el a "jutalomfalatot", fickándozik, meg "visit".Jobb lesz ez egy idő után?
2010. ápr. 20. 18:06
 1/2 anonim ***** válasza:
még csak 1 hete van nálad, nyugi, meg fogja szokni a környezetét és téged is. csak most még nagyon új neki minden és emiatt még nem bízik benned. Légy vele türelmes, és megváltozik csak kell még neki egy kis idő.
2010. ápr. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia én is csatlakoznék az előttem szólóhoz, nekem is voltak tengerimalacaim és idővel szoktak csak hozzá a jelenlétemhez, ezt jutalomfalatkákkal és a kedvenc ételével értem el mivel ketten voltak sokkal hamarabb feloldódtak ha jött ez egyik hozzám akkor jött a másik is.

Sok sikert

2010. ápr. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!