Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » NYUSZI IVARTALANÍTÁS! Mit...

NYUSZI IVARTALANÍTÁS! Mit csináljak előtte és utána?

Figyelt kérdés
Nagyon aggódom.A törpenyuszim 6 hónapos, és szerdán lesz az ivartalanítása.Reggel 8-ra kell menni, délután meg évnyitóm lesz, úgyhogy csak 5-6-kor tudunk érte menni.Azt tudom hogy műtét előtt kell neki enni adni.Ha elhoztuk mit kell vele csinálni?És azt is szeretném tudni hogy utána szobatiszta lesz?(Most nem az, mivel össze-vissza jelöl)Ja és még egy: szept.10-én lesz a szülinapom, és trükköket tanítottam a nyuszinak erre az alkalomra.Akkor szabad már? Vagy a sebe miatt nem?(az orvos azt mondta hogy felszívódó varrata lesz)Nagyjából ennyi.Kérlek ne cikizzetek!
2016. aug. 26. 15:05
 1/4 anonim ***** válasza:
A műtét hamar meglesz, semmi baja nem történik utána, szépen visszateszed a ketrecbe és kész. Semmi baja nem lesz, a személyisége nem fog változni, szóval szobatiszta marad és nem fogja elfelejteni a trükköket sem, a varrat meg hamar fel fog szívódni.
2016. aug. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Nem amiatt aggódom, hogy a trükköket elfelejti, azzal nem lesz baj.Hanem hogy a sebének baja esik.
2016. aug. 26. 21:39
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem fog baja lenni, az orvos majd szépen el fogja látni, valamint megteszi a szükséges lépéseket is. Lehet, hogy majd adni fog kenőcsöt neked amivel néha kenegetni kell. Bár ebben nem vagyok biztos.
2016. aug. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönőm szépen.Ment a zöld.
2016. aug. 26. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!