Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Fiú cica Ivartalanítása! Mik...

Fiú cica Ivartalanítása! Mik a teendők utána?

Figyelt kérdés

A lány cicát már ivartalanítattuk.Ő egy hétig lábadozott(perzsa benti cica).A fiú cica 1,5 éves.A jövő héten lesz ivartalanítatva.Több kérdésem is lenne.


1.A cica heréje látható marad vagy mindenestül levágják??

2.Meddig kell utána bent tartani???(kinti benti cica)

3.A sebet összevarják vagy csak tesznek rá valamit??


Kép a cicáról: [link]



2013. dec. 10. 18:20
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja igen és miben fog megváltozni a viselkedése??Nem fog annyit kóborolni??
2013. dec. 10. 18:24
 2/4 anonim ***** válasza:

1. Nem fog látszódni egyáltalán.

2. Mi addig tartottuk bent, ameddig kómált, késő délután vittük haza, reggelig nem is volt nagyon aktív, de aztán kimehetett.

3. Összevarrják.

2013. dec. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem fog kóborolni, nyugodtabb lesz, jelölgetni sem fog (bár ez macskánként változó mert ha már megszokta hogy jelöl akkor lehet hogy már csak megszokásból is csinálni fogja).
2013. dec. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A fiúknál alig észrevehető az egész. Alszanak egy extra nagyot a műtét után utána felkelnek, lehet érzékeny még nekik ott, de semmi más. Én úgy vagy másfél két napig bent tartanám, hadd pihenjen teljesen. Nem nagyon fog elmenni sehova, nem lesz megtépázva bagzáskor, sok ivartalanított cica szebb lesz, nagy termete lesz, bundája tömötté válik. Nem is kell varrni szerintem, mert éppen csak egy pici kis vágás lesz a zacsiján. Vagy ha mégis akkor nem komoly seb lesz ott neki. Nem tudom hogy adnak e gallért neki, hogy ne nyúljon oda egy darabig.
2013. dec. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!