Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A nyuszinak a tápjába lehet...

A nyuszinak a tápjába lehet kamillavirágot rakni?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy a szénába kellene, de kipotyog a szénatartóból. A gyógyszertárban vettem kamillavirágzatot és abból szoktam egy kicsit a tápjukba rakni. Reggel és este kapnak. Nem sok nekik? Vagy nem szabad minden nap adni?
2016. aug. 27. 22:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem sok, egészséges a nyusziknak.Viszont inkább a növényekhez tedd, ne a tápba.
2016. aug. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Úgy nem eszik meg. Kiszóródik a szénatartóból, mert vettem így ki van szárítva és összeaprítva. Ma vettem még szárítótt csalánlevelet és cickafarkat. Ezek olyan herbáriás csomagban vannak. Teának szokták csinálni, de gondoltam így is egészséges nekik.
2016. aug. 28. 22:08
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

Miért nem friss növényeket szedsz neki? Sokkal egészségesebb és meg is eszik.

Tápra a nyusziknak nincs szüksége.

[link]

2016. aug. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi de nem ez volt a kérdés. Akárhányszor kiírok ide valami kérdést a nyuszikról mindig ezt kapom válasznak ezzel a linkkel. Mindenki úgy tartja a nyusziját ahogy jónak látja. Én kitartok amellet, hogy minimálisan szüksége van tápra, ahogy a kutyáimnak is szoktam adni tápot.
2016. aug. 29. 21:09
 5/8 anonim ***** válasza:
Ismerős.Mi us táppal etetjük a nyuszikat.Semmi bajuk.Igaz hogy a legjobb fajtát kapják.A növények meg szárítva is jók.Ha máshogy nem eszik meg,mehet a tápba.
2016. aug. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. :)
2016. aug. 30. 16:34
 7/8 anonim ***** válasza:
Csak nem mindegy, hogy a nyuszi 5-8 évet él vagy 10-12-t..
2016. aug. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Látom néhányaknak nehéz a felfogásuk. Miért nem élhet 10-12 évet? Mert kap egy kis tápot? Te is megeszed gondolom a csokit nem? Még sem haltál még meg
2016. aug. 31. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!