Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tengeri malacot fogok tartani...

Tengeri malacot fogok tartani és már van egy elképzelésem hogy milyen legyen a ketrec de nem tudom miből van a ketrec mi a neve tudnátok segíteni? ,

Figyelt kérdés
itt van eggy videó nekem olyan rács kellene mi a neve előre is köszi a válaszokat https://www.youtube.com/watch?v=xoKAanQA2KA

2016. aug. 28. 21:02
 1/7 anonim ***** válasza:
ponthegesztett háló/rács
2016. aug. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%

Először is, a tengerimalac egy szó, ha ezt nem tudod akkor ne is tarts. A másik, hogy ilyen rácsot nem árulnak Magyarországon. Ezt Amerikából/Angliából lehet rendelni, de piszok drága. És az az "alomtálca" (az a fehér alátét a videóban) az nem tartozék, olyat külön kell rendelni. A rácsot ebay-ről lehet rendelni, van eleve ketrecnek eladott (C&C Cage) vagy van ami ilyen tárolónak gyártott de ugyan ilyen rács, de ez nem olcsó úgyhogy ha pénz miatt akarsz ilyet el kell, hogy keserítselek, r*hadt drága.

Itt van: [link]

És utána néztél rendesen a tengerimalac tartásnak.

Minőségi tápot kell adni nekik, mert érzékeny állatok, semmilyen magot nem ehetnek, a mag eleséget tilos nekik adni, hiába árulják mindenütt. Fő táplálékuk a széna, abból mindig kell legyen előttük. Egy malacot TILOS tartani, minimum 2 azonos nemű malacot kell tartani. Tévedés, hogy hím malacok megölik egymást. Nekem 2 hím malacom van együtt tartva és tök nagy barátok. Tápból nekik csak a Versele-Laga Cavia Complete vagy a Versele-Laga Cavia Nature jó. Vízre is szükségük van, mókuskereket nem kaphatnak, a ketrecbe kellenek házikók, bújók. ha van Facebookod akkor ajánlom, hogy lépj be a " Tengerimalac tulajdonosok! " csoportba, ott rengeteg profi tartó van és sokat segítenek. Ezt az oldalt érdemes átböngészni: www.gemon.ro és a www.tengerimalacok.hu is nagyon jó.

2016. aug. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Sziasztok bocs igazad van csak véletlen le nyomtam a spacet és tápot meg a Versele-Laga Cavia Completet veszek ugyanebben a márkában 10kg szalmát és igen jól utánnanéztem meg ismerőseimnek is van de azért elfogadnák tanácsokat pl hogy a fürdőszoba szőnyeg a jobb vagy a sima forgács vagy az a pléd ????
2016. aug. 28. 21:36
 4/7 A kérdező kommentje:
ja és 3 lányt akarok tartani meg akkor szerinted jó lessz ha apával csinálunk eggy ilyen emeltebb falú ketrecet [link] vagy inkább vegyünk és ha igen milyet ???
2016. aug. 28. 21:39
 5/7 A kérdező kommentje:
persze nagyobbat
2016. aug. 28. 21:42
 6/7 anonim ***** válasza:
Semmiféle szalmát ne adj nekik. Széna a fő táplálékuk. Abból végtelen mennyiség. A csoda poca tenyészet jó aranyos a lány bár még kezdő de nincs gond vele. A Pitypang tengerimalac tenyészet megbízható és jó tenyészet. Alkám is tőlük van. És a ' Tengerimalac tulajdonosok!' nevű csoportba tényleg lépj be (egyik admin vagyok😜) mindenki kedves szívesen segítünk a kaezdőknek vagy akár tapasztaltabbaknak is. Viszont akár örökbe is fogadhatsz malackát a Magyar Tengerimalac-Védő Közhasznú Egyesülettől. A www.tengerimalacok.hu oldalon meglesheted az örökbefogadható malikat.☺. Sok sikert. A csoportban pedig szeretettel várlak😉
2016. aug. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

e-bay-ről nem tudsz rendelni ilyen rácsot, mert nem szállítanak Magyarországra. legalábbis amikor pár hete néztem, nem találtam olyat. amúgy az alomtálca is a ketrec része.

szerintem az a legegyszerűbb, ha egy 120-as ketrecet veszel, de persze az a legjobb, ha ti csináltok egy akár nagyobbat :)

2016. szept. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!