Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szeretnék még egy nyuszikát...

Szeretnék még egy nyuszikát az enyém mellé mert nagyon búbánatos de a szüleim nem engedik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
van egy nőstény törpenyulam még nincs egy éves de nagyon szomorkás és úgy nézem unatkozik.Szeretnék mellé egy társat de a szüleim nem engedik.Mit csináljak hogy beleegyezzenek?Valahogy bizonyítani kellene nekik hogy télleg szüksége van egy társra.De hogy bizonyítsam?Vigyem el állatorvoshoz hogy ő mondja meg?Vagy mit?
2016. aug. 30. 10:53
1 2
 1/11 anonim válasza:
55%
Talán ha elviszed állatorvoshoz, szakembernek jobban hisznek majd, így nem unatkozna a nyuszid.
2016. aug. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

jó akkor ez lesz

Valakinek még valami ötlet?

2016. aug. 30. 11:12
 3/11 anonim válasza:
31%
Szia! Én úgy tudom, hogy a nyulaknak nem kifejezetten van szükségük társaságra,jól megvannak magukban :) Nekem is van egy Holland törpenyulam, és direkt azért választottam mert nem olyan nagyigényű és tökre elvan magában.Lehet hogy csak kicsit unatkozik. Javaslom hogy Engedd ki egy kicsit a ketrecéből futkosni, persze felügyelettel :) De ha mindenképp szeretnél még egy nyuszit akkor szerintem mutasd meg a szüleidnek hogy milyen jol gondjat viseled az állatoknak! Sok szerencsét hozzá :)
2016. aug. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

minden nyúl társas lény

amugy az enyémen látszik hogy hiányzanak a társai mert még amikor megjött ha kiengedtem pattogott ugrált meg minden most meg búskomoran kiballag azt visszaballag

2016. aug. 30. 11:16
 5/11 anonim ***** válasza:

első körben értesd meg velük,hogy nekik semmiféle plusz teherrel nem járna, hiszen te gondoznád a másikat is.

ha hiába győzködöd őket ,nem engedik meg,akkor vigyél haza egy másik nyulat. 3 napig lehet haragudni fognak rád, de utána senkit nem fog érdekelni kb. ha már hazavitted úgysem mondják,hogy vidd vissza, főleg ha azt mondod megmentetted valahonnan,nincs hova visszavinni. + hátha ők is látják,hogy jobb nekik,ha legalább ketten vannak.

de akár cikkeket is mutogathatsz nekik,ami erről szól. ha idegesítően minden nap erről beszélsz nekik,szerintem beadják a derekukat. vagy ha lesz valami alkalom mostanában(Szülinap,névnap) kérd ezt ajándékba.:)

2016. aug. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Bizony kell neki fajtárs. Mondd el a szüleidnek, hogy így boldogtalan és minden jobb lenne egy társsal. Mondd meg nekik, hogy a nyuszi hosszútávon agresszívvá válhat vagy akár bedepizhet társ nélkül. mert valóban így van. Társ mellett egyébként kevesebb a gond vele, kevesebb foglalkozást igényelnek és lefoglalja magát a társával, nem pedig a tárgyak megrágásával és egyebekkel. Plusz te felelnél értük, anyukádéknak semmi dolguk nem lenne.
2016. aug. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
#5 ez nem így megy.Eleve a NORMÁLIS tenyészetekben nem adnak el gyereknek nyulat.És nem hiszem hogy van rá pénze.Arról nem beszélve hogy nem vihet be a házba egy nyulat a szülei engedélye nélkül.Ne adj ilyen h*lye tanácsokat.Kèrdező, igen jó ötlet az állatorvos.Én még azt javasolnám hogy mutasd meg hogy mennyire szereted a nyuszid.Meg esetleg válalj be egy kis házimukát vagy segíts otthon valamiben.Hátha ezzel jópontokat tudsz szerezni.
2016. aug. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Több ismerősöm gyereke vitt már haza állatot engedély nélkül.Nem tört ki a harmadik világháború miatta , a szülők idővel belenyugodtak.Nem a legjobb megoldás, de ha nem lehet őket meggyőzni,attól még kell a nyúlnak a fajtárs.Ne a szülők hülyesége miatt szenvedjen az állat
2016. aug. 31. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
dee sajnos télleg nincsen rá pénzem
2016. aug. 31. 17:48
 10/11 anonim ***** válasza:
Rengeteg nyuszi van ingyen..
2016. aug. 31. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!