Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Van 2 patkányom, együtt...

Van 2 patkányom, együtt laknak, az előbb észrevettem egy véres pisitócsát a ketrecben, mi lehet a bajuk?

Figyelt kérdés
Teljesen pánikba estem, nem tudom mi lehet ez, igazából semmi különöset nem látok rajtuk, nem is tudom igazán, melyik lehet beteg, a doki 5től rendel, elviszem mind2t, de addig ha tudtok mondjatok valamit légyszi :'( köszönöm előre is a válaszokat!
2010. ápr. 21. 14:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Megjött neki..
2010. ápr. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Semmi. Tényleg megjött neki. Ismerősöm pátkánya is szokott "menstruálni", pedig azt hitte fiú...de most már tudjuk hogy nem:)
2010. ápr. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
mind2 fiú :)
2010. ápr. 21. 14:39
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem lehet hogy összeverekedtek? Megnézted jól őket? Nincs sérülés rajtuk?

Esetleg nem rágtak meg valami olyat amit nem kellett volna nekik?

2010. ápr. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
soha nem bántják egymást, de meg is néztem, teljesen épek, ha lenne rajtuk valami sérülés azt látnám, mert mind2 ilyen világos bézs színű, azóta figyelem hogy mi történik, de nem láttam több ilyen piros pisit, meg most etettem meg őket nemrég, esznek rendesen meg sétálgatnak... még csak az sem lehet, hogy olyat ettek meg amit nem kellett volna, mert nem volt mit :S
2010. ápr. 21. 17:08
 6/6 anonim ***** válasza:
Elvitted a dokihoz? Mit mondott, mi bajuk?
2010. ápr. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!