Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, akik szeretik a barátnőjüket! Az a helyzet, imádom a barátnőmet, egy tündéri kis teremtés. Az utóbbi időben észrevettem, hogy testileg nem vonzódok már annyira hozzá.1 éve vagyunk együtt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2011. szept. 21. 17:31
1 2
 1/19 körömlakk ***** válasza:
Mit nem találsz rajta vonzonak?
2011. szept. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
hajtogass új likat!
2011. szept. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 x) ***** válasza:
Menjetek el randizni valahová vagy utazzatok el a hétvégére, az földobná az egészet. Valami romantikus hely jót tenne a kapcsolatnak. Az ágyban meg próbáljatok ki új dolgokat :)
2011. szept. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Gyurcsány után szabadon: cseréld le öregecskedő feleséged!
2011. szept. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Ha meglátom meztelenül már nem izgulok annyira föl mint a kapcsolatunk elején. Annyi tökéletes testű nőt látok nap mint nap, meg a neten is. Csak szexuálisan vonzódok mások után. Nem akarom őt megbántani.
2011. szept. 21. 17:35
 6/19 körömlakk ***** válasza:
100%
Hát ha pl nem sportos probáljatok meg sportolni vagy vedd rá valahogy ha nem barna akkor menjetek el szoliba...vegyél neki egy szép fehérnemüt..sok dologgal lehet ellene tenni!de az is lehet hogy más után vágyodsz már és azért
2011. szept. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Egy-egy csini fehérnemű szerintem is feldobhatja a kedved.:)
2011. szept. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy ez hülyén fog hangzani, de ha megengedné nekem, hogy egyszer lefeküdjek egy bombatestű nővel akkor szerintem minden megoldódna. Elmúlna ez a belső feszültség vagy késztetés. Kipróbáltam pont
2011. szept. 21. 17:42
 9/19 anonim ***** válasza:
31%
Dagadt a kocád?
2011. szept. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

"Tudom, hogy ez hülyén fog hangzani, de ha megengedné nekem, hogy egyszer lefeküdjek egy bombatestű nővel akkor szerintem minden megoldódna. Elmúlna ez a belső feszültség vagy késztetés. Kipróbáltam pont"


Aha, szóval ha van egy trabantod, és beleülsz egy 50 milliós Ferrariba, akkor azok után belenyugszol abba, hogy trabantod van és soha többet nem ülnél be egy Ferrariba, hogyha megtehetnéd. Amúgy megérdemelnéd, hogy dobjon a csajod a piicsába.

2011. szept. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!