Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen kisállatot lehet...

Milyen kisállatot lehet egyedül tartani?

Figyelt kérdés

Szeretnék rágcsálót tartani a hörcsög kizárva mert túl pici.Egyedül szeretném tartani és nem akarom hogy szomorú legyen.A pénzem megvan rá.

14L



2016. szept. 2. 20:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Kaméleon ha eléggé tapasztalt vagy és tudsz neki mindent biztositani és utánaneztél .

Esetleg süni vagy mókus

2016. szept. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
43%
BAROMSÁG! A hörcsög MAGÁNYOS állat!! TILOS együtt tartani őket!! Kivétel ez alól a robovszki törpehöri,de őt is lehet egyedül tartani. Amúgy kezdő állatnak iszonyatosan rossz a kaméleon. Esetleg teknős? De olvass el rengeteg szakoldalt,és a kisállatkereskedéseknek NE higgy!
2016. szept. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

hörcsög,törpesün,teknősök. ezek biztosan nem igénylik a társaságot.

de kutyát,macskát is lehet egyedül tartani.


amit biztosan NEM lehet egyedül tartani: csincsilla,nyúl,tengerimalac,papagáj,degu,egér.

de az a legegyszerűbb,hogyha a szimpatikus állatfajra rákeresel és utánanézel,hogy lehet -e egyedül tartani. így nehéz felsorolni az összeset.

2016. szept. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm :D Amúgy hörcsögöm sokszor volt és mindíg egyedül bocsi hogy rosszul fogalmaztam :s
2016. szept. 2. 21:01
 5/13 A kérdező kommentje:
Amúgy a sünin gondolkodtam de az azért lett sajon kizárva mert lisztukac és társai beletartoznak az étrendjébe :/
2016. szept. 2. 21:04
 6/13 anonim ***** válasza:

megértem,hogy viszolyogsz az élő férgektől,rovaroktól.

de ilyennel is lehet kínálni,teljesen jó és nem olyan undorító szerintem:

[link]

vagy konzerv szöcske, szárított lisztkukac,szárított hal stb.. ezeket adhatod neki. és fehérjepótlásként túrót/tejfölt stb is adhatsz neki.

2016. szept. 3. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Ez egy jó hír :D Bár szerintem párszor úgy is bevállalnám a lisztkukacot de nem hittem hogy az ilyenek helyettesítik :o Köszönöm c:
2016. szept. 3. 10:25
 8/13 anonim ***** válasza:

"BAROMSÁG! A hörcsög MAGÁNYOS állat!! TILOS együtt tartani őket!!"


Mit kiabálsz, senki sem írta, hogy a hörcsög nem magányos állat. Az volt a kérdés, hogy adjunk tippeket, milyen állatot tartson egyedül, csak a hörit ne mondjuk, mert az pici.

2016. szept. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

A rágcsálók közül pedig a hörcsög az, amelyiket egyedül szoktak tartani... A többi társas lény.


Nemrágcsálók pl a sziámi harcoshal.

2016. szept. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Miért muszáj egyedül lennie? Ahol 1 állat elfér ott 2 is el szokott, tényleg nem sokkal nagyobb macera 2 állat, ha esetleg a magányosak nem jönnek be.
2016. szept. 6. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!