Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nyulat egyedül tartsak vagy...

Nyulat egyedül tartsak vagy inkáb vegyek mellé társat?

Figyelt kérdés
Nem törpenyuszi lenne hanem rendes haszon. (nem ölném meg, csak kedvtelésből mert szeretem őket)
2016. júl. 7. 15:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Kettő optimálisabb, jobban híznak, több pörkölt lesz vagy akármi más.
2016. júl. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

1. Vega vagyok

2. Soha nem ölnék meg állatot

3. Soha nem tartanék azért hogy megegyem

Ugyhogy én csak az állat érdekeit nézem srry

2016. júl. 7. 15:13
 3/14 anonim ***** válasza:

ha háziállatként veszed,akkor viszont ne olyantól vedd, aki haszonállatként adná el.

ha rendesen tenyésztőtől veszed,akkor szép hosszú életet is tud élni.

de ha csak háztól veszed a sima fehér nyulat, akkor simán lehet beltenyészett meg lehetnek betegségei, de ez senkit nem érdekel ilyenkor, mert úgyis levágják.

ezért mondom,hogy inkább tenyészőtől vegyél. és mindenképpen kettőt. törpenyuszi szerintem tökéletes, de sok fajta van még ,olvasgass melyik illik hozzád.

2016. júl. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%

A haszon nyúl 5x büdösebb, sokkal nagyobb (nagyobb ketrec) tehát sokkal több gond van vele, sokkal több a mozgásigénye és nem esznek répát.

Vegyél mellé társnak egy farkast, jó kapcsolatuk lesz.

Vagy tedd ki a sertésistállóba.

2016. júl. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
1.es gratulálok meg 3.mas. Attól hogy te utálod az állatokat én nem ölném meg őket. Max. téged
2016. júl. 7. 15:24
 6/14 anonim ***** válasza:

[link]

ha nem is innen veszel, de leírja miért érdemes tenyésztől venni.

haszonnyulat amúgy nem szoktak megtartani . nem tudom hol hallottad,hogy ez jó ötlet.

2016. júl. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%

Az állat arra van, hogy megöljék és hasznosítsák.

Ha nem tették volna az őseink, akkor te sem léteznél.

Az kedvtelésből elkövetett állattartás csak egy divatcikk.

A felfogásodból látszik, hogy 17 évesnél nem vagy idősebb és hogy minimálbérnél többet nem igen fogsz keresni főállásban.

2016. júl. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom kedves előző hogy lehetsz ennyire bunkó.

Szóval igen válaszíró ha a nyuszid érdekeit nézed mindenképpen kettőt vegyél.Jól döntöttél hogy nyuszit veszel a világ legcukibb állatai

2016. júl. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
szóval 7# aki tart háziállatot és nem szándékozza őket megenni, az biztosan minimálbérből él? nem tudom ezt az összefüggést miből szűrted le.
2016. júl. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Igen 7-es te biztos megölöd a kutyádat. Legyen sz.r a felfogásom de nézd csak meg a vágóhídakat hogy milyen szörnyű körülmények közt tartják az állatokat. Én sajnálom őket meg szeretem, nem hiszek Istenben és abban hogy nekünk teremtette az állatokat, mert nekik is ugyanolyan érzéseik vannak ember! Neked jó lenne ha egy fura lény bezárna a "fajtársaid" közé egy szűkös helyre, nem tudod mi történik veled és egy szép napon kinyirnak? Nem hiszem hogy valakinek is jól esne ez... És ezt úgy mondtam hogy egyik családtagom sem vega.
2016. júl. 7. 18:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!