Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Az arany hörcsögre szabad...

Az arany hörcsögre szabad rakni pórázt?

Figyelt kérdés
Láttam interneten hogy van arany hörcsögre póráz. Nekem is van arany hörim és lehet hogy szetetnék neki venni egyet. De nem fog kicsúszni belőle vagy rosz neki ha rakokrá egy pórázt ? Segítsetek :)

2016. szept. 17. 07:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ez nekik kínzás. Vegyél vagy csinálj egy karámot,hogy tudjon a szabadban futni egy kicsit.
2016. szept. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A világ legnagyobb baromsága hörcsögre, nyúlra, tengerimalacra pórázt rakni. Szegényeknek óriási stressz.

A kutya, macska még oké, mert ragadozók, de zsákmányállatokra pórázt tenni....

2016. szept. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én kipróbáltam azt a bizonyos hörcsöghámot. Egész addig elvolt vele, amíg másik irányban meg nem látott valami számára érdekeset. Aztán kibújt és ment a dolgára. Többet érsz egy jól megválasztott hörcsöggömbbel. Anélkül viszont kész életveszély elengedni még a lakásban is. Vagy eltűnik (és abban nagyon jók, nekem az ágyamról kijutott a konyhába, és a mai napig nem tudom, hogyan vagy mikor. Ha nem kapcsolok, kiviszem a szeméttel együtt.) vagy beszorul valahova. A legijesztőbb az volt, amikor én naiv elengedtem a teljesen üres szobában és a csillárról egyszer csak potty. Szerencséje volt, párnára esett. De nem tudom, miként mászott oda.
2016. okt. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!