Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi lehet a baj a hörcsögömmel?...

Mi lehet a baj a hörcsögömmel? (Dzsungáriai) 1 éves. Bővebben lent!

Figyelt kérdés

már 1 éves és mostanában nem megy ki a mókuskerékbe futni, ha adok neki enni kijön eszik is iszik is, viszont sokat alszik... többet mint régebben. ez előtt megijedt a brokkolitól és azóta nem fut a kerékben.Mi lehet a baja???

Lehet hogy már öregszik nagyon? Vagy számítsak a legrosszabbra?? Kérlek segítsetek!


2010. ápr. 24. 18:12
 1/8 anonim ***** válasza:
én azt javaslom vegyél neki futócipőt viccet fére téve sztem csak öregszik
2010. ápr. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sajnos a törpehörik nem élnek sokáig,általában 1,5-2 év,ritkán elélnek 3 évig is.Az én hörim elmúlt 1 éves és már ő sem fut annyit,mint régen.Szóval csak öregszik a picúrka.
2010. ápr. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Megijedt a brokkolitól és azóta nem fut?:DD

Szerintem is csak öregszik, vagy egyszrűen csak nincs kedve futni.. de te neijedj meg, tovább élnek mint 1 év!:) Nekem is így voltak a törpehörcsögeim. Eleinte egésznap hajtották kereket, aztán később már nappal csak alszanak és csak éjszaka matatnak (nem hagynak aludni...:)

2010. ápr. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
szerintem terhes...
2010. ápr. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az én hörcsögöm 1,5 éves elmúlt és az utóbbi hónapokban már az éjszakáknak is a nagy részét végig alussza, pedig régen kora estétől egészen késő reggelig csak rohangált! Öregszik és ennyi!
2010. ápr. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Vagy talán csak unja a mókuskereket.Tegyél be neki mást!Az enyémnek is ez volt a baj :)
2010. ápr. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Idősödik vagy előfordulhat,hogy beteg.

Nem szokott előfornulni olyan,hogy ahogy felkell csipás a szeme és nehezen tudja kinyitni??!!


Nem kell legelöszőr a legroszabbra gondolni.

Csak készülj fel arra is.

2010. ápr. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
a 19:00 ásnak: egyedül van a hörim, a 21:23 asnak: nem láttam volna hogy csipás a szeme de azért még megnézem ha majd kijön, 18:40esnek meg igen megijedt a brokkolitól odaadtam neki és elkezdett rá recsegni sokáig. Kössz a kommenteket!
2010. ápr. 25. 08:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!