Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit tegyek a görimmel napok...

Mit tegyek a görimmel napok óta olyan fura sokat alszik, enni is kevesebbet csak 3x, és kapkod a kezünk után?

Figyelt kérdés

5 hónapos még nem szelíd! és úgy szeretnénk már szeretgetni!!

De most mintha még furább lenne mert olyan kis sunyi hamis😑😕

Ugy fogom meg hogy a nyakát megfogom és mikor kiemeltem a ketrecből rendesen fogom és úgy simizem,de nagyon félek még tőle!!


2016. nov. 2. 17:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mennyi ideje van nálatok?
2016. nov. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Sajnos meg csak egy honapja!!
2016. nov. 2. 18:53
 3/11 anonim ***** válasza:
Akkor lehet, hogy még nem szokta meg a környezetét.
2016. nov. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Hát az enyém 1 hét alatt megszokta:) bár fiatalabb volt. Ne féljél tőle! Túléled ha megharap. Meg amúgy sem a nyakánál kéne megfogni... beszéljél hozzá.engedd hogy megszagolja a kezedet. Majd lassan kezd el simogatni. Aztan óvatossan nyúljál be a hasa alá. Ha megilyed akkor még ne vedd ki. De ha nem akkor nyert ügyed van.
2016. nov. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Sajnos 4 hónaposan került hozzànk!!

Nem mondanám egy vadnak,de már 2x megharapott úgy hogy majd be... tam!!

Köszi túlélem!!

De sajnos hamis,az állat és ma mondta a párom hogy takarította és oda csípett a kezére!!

Régen volt görink de az édes cuki pofa volt !!

Mondtam a páromnak hogy nem kellett volna ilyen nagy görény!!

2016. nov. 2. 21:10
 6/11 A kérdező kommentje:
Ja azt elfelejtettem itni hogy igen tartom a kezem jól megszagolja aztán már ömlik is a vér a kezemből😕😈
2016. nov. 2. 21:11
 7/11 anonim ***** válasza:

Az normális ha sokat alszik, télen eleve többet szoktak. Enyémek csak reggel vannak kint egy másfél órát és másznak vissza aludni. Este meg kiverni se lehet őket az ágyból. Ha alszik akkor ne piszkáld.

Takarítani meg akkor takarítsátok a ketrecét amikor nincs bent, így nem érzi majd betolakodónak.

Egyébként meg türelem, sok foglalkozás, ha harap akkor büntetés. És ne félj tőle, azt nagyon megérzi.

Ha jól emlékszem akkor említetted hogy fiú. Nem kezd még ivarzani? Leszálltak a golyói? Mert ivaréretten agresszívabbak a hímek.

2016. nov. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi neked is kedves utolsó,a lányzó akitől vettük azt mondta igen lent vannak a golyeszok!Folyamatosan kell takarítani a helyét mivel alomtálcát nem akarja használni a lelkem így állandóan kakás pisis minden!
2016. nov. 2. 23:04
 9/11 anonim ***** válasza:
Akkor lehet, hogy azért ennyire durva veletek. Erős bundaszaga nincs? Ha kint van szokott jelölgetni (végighúzni a kukiját mindenen)? Dokitól meg lehetne kérdezni, hátha lehet már neki hormon implantot berakni. Az visszafogja az ivarzást egy pár évig és nyugodtabb lesz úgy az állat. Végső esetben meg ivartalanítani kell majd, de az 8 hónapos kor után ajánlott.
2016. nov. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

9 nem vagy te normális !!!!😈😈😈😈

Hormonimplantátum????

Én nem kínzom az állatomat hol mi szarok beültetésével, majd februárban visszük ivartalaníttatni!!Atya úr isten ezt meg sem hallottam!!

Teljesen ellenzem ezt az inplantátum témát!!

Régen volt görényem ivartalanítva lett és kész semmi baja nem lett!!!

2016. nov. 3. 13:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!