Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nyuszisok valaki, mi lesz...

Nyuszisok valaki, mi lesz holnapig?

Figyelt kérdés

Van ket torpenyulam.Elfogyott delutan TELJESEN a szena.

Ismeros nincs,mert varosban lakok,nem ad senki.

Koran reggel szoktak egy kis marek tapot adni.

Holnap delben 12kor lesz elottuk szena leghamarabb.

Mit csinaljak?

Mar most ehesek..Tapot nem akarok sokat adni,mert a nagyobbik beteg lesz ha sokat adok.

Kimegyek es szedjek jo sok fuvet/lapit/cikoriat? Azt imadjak,de szena tenyleg nem lesz



Valami tipp?



2016. nov. 2. 19:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%

Semmi bajuk sem lesz.

Miert nem adaz valami gyumolcsot vagy zoldseget?

2016. nov. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Mit adhatnek?

A nagyobbik bakk (masfel eves) erzekeny mindenre a gyomra.

Adjak nagyobb darabb repat talan? Alma kizarva.Van meg banan,narancs,repa stb van..Kimegyek es szedek fuvet szerintem es reggel is.

2016. nov. 2. 19:55
 3/11 anonim válasza:
Szia. Hat ha füvet szedsz akk megkéne szárítani. Mert fosni fognak es fel is puffadnak. De te tudod. Nem tudsz elmenni gyors fressnapba vagy valahova?
2016. nov. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
36%

szerintem szedj nekik lágyszárúakat. de nem tudom milyen környéken laksz,ha forgalmas kocsis övezet,akkor inkább ne.

én elmennék amúgy a tescoba vagy a fressnapfba ha még nyitva van. de a tescoban is tuti van. ha nem is a legjobb minőségű, de lehet kapni szénát.

a tápot amúgy én teljesen felfüggeszteném, nem tesz nekik jót,nem csodálom,hogy beteg lesz tőle ha sokat kap

2016. nov. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Kis változás nem árt. Én mindig mást adok neki amenmyire csak lehet. Van hogy répát szelek neki pici darabokra (szereti a törödést) és megszórom táppal. Füvet is sokszor eszik persze csak szárazon. És még épp és egészseges :) meh kap persze tapot szenát meg minél több zöldséhet :)
2016. nov. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Még annyi, hogy déli gyümólcsöt ne adj neki meg olyanokat amikbe keményitö is van (ezek inkább a zöldségek) mert felpuffad, meg mindne bajuk lesz
2016. nov. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Belefer azert heti 1-2x keves zold..Most is kaptak egy fel marekkal meg egy fel marek tapot.Majd adok repat,reggel meg egy keves tap meg valami zoldseg gyumi kombo.:)

Koszi,de Erdelyben lakom,nincs semmiiiii

2016. nov. 2. 20:17
 8/11 anonim ***** válasza:
51%

Szia!

Cdöves kukoricátok van? Csak mert, nálunk darálják a nyuszik! Ha nincs, akkor nyugodtan szedhetsz nekik füvet, jól laknak vele! Remélem tudtam segíteni! :)

2016. nov. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
51%
*Csöves kukorica
2016. nov. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Reggel nem tudsz elmenni szénáért? Egyébként kevés friss füvet nyugodtan adhatsz nekik, akár kisebb adagokban,több alkalomra elosztva is. Pár szem tápot egy másik alkalommal. Akkor reggelig mégse állnak le teljesen az evéssel. Én legalábbis valahogy így csinálnám, több pici etetést, mivel inkább a folyamatosság a lényeg, nem az hogy egyszerre sokat egyenek. Egyébként amit szedsz füvet, tegyél fel belőle minél hamarabb a radiátorra, vékony rétegben, párszor átforgatod, reggelre egész szépen meg fog száradni.
2016. nov. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!