Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Láttam egy videót a youtubon...

Láttam egy videót a youtubon ahol beidomitottak patkányt. Melyik fajta idomítható jobban? Ezek az állatok is jutifalattal idomíthatók?

Figyelt kérdés
2016. nov. 6. 13:38
 1/5 anonim ***** válasza:

A patkányok meglepően intelligens állatok, sok mindenre meg lehet őket tanulni, és szerintem ez nem fajtától függ. És természetesen mint minden állatot, őket is az étel motiválja.

Beszerzel egy patkányt? :D

2016. nov. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jutalomfalattal jól taníthatóak, nem fajtától függ de a nőstények fogékonyabbak, aktívabbak.
2016. nov. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Első válasszolónak:

Igen beszeretnék szerezni egyet, csak még nem tudom, hpogy honnan, mert állatkereskedésből nem akarok, viszont azt nem tudom, hogy hol van tenyésztő :) :)

2016. nov. 6. 15:46
 4/5 anonim ***** válasza:
Sajnos nincs tenyésztő a szaporítók elnyomták őket. Viszont rágcsáló/kisemlős mentőknél érdemes megnézni
2016. nov. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ajánlom a Patkányvarázs csoportot, ott szoktak lenni mentett kicsik is és nagyon segítőkészek :) Viszont társaslények, egyedül ne tarts semmiképp :)
2016. nov. 6. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!