Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A hörcsög vagy a tengerimalac...

A hörcsög vagy a tengerimalac büdösebb?

Figyelt kérdés
Hörcsögöm volt már de tengerimalacom még nem és kíváncsi lennék rá. Előre is köszi a válaszokat.

2016. nov. 22. 15:18
 1/8 anonim ***** válasza:
56%
mint tudod, a hörcsög egyáltalán nem büdös,ha normálisan van tartva. A malacot nem tudom sajnos,de valószínűleg vele is ez a helyzet
2016. nov. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
60%
Egyik sem büdös. Megfelelően kell tartani és takarítani.
2016. nov. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy mondani szokták, nem a malac/hörcsög a büdös, hanem a pisije. Ha naponta csak ott kitakarítod, ahol üríteni szokott, akkor elviselhető. Bár nem lesz rózsaillatú akkor sem.

Nekem volt mindkettő, őszintén szólva nem tudom, hogy melyik lehet a büdösebb. A vizeletük szaga elég hasonló, a tengerimalacnak értelem szerűen több van. Ennyi.

2016. nov. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

ezek az állatok nagyon tiszták, alapvetően semmi szaguk nincs.

ha mégis büdös jön a ketrec felől,az csakis a gazda igénytelensége miatt van. legalább naponta ki kell takarítani a pisit/kakit.

és a romlandó kaját is kiszedni,ha nem ették meg.

nagyjából ennyi.

2016. nov. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Azért aki tartott már két ivaros hím tengerimalacot, tudja, hogy néha kifejezetten büdösek tudnak lenni. Amikor izgatottak, elkezdenek egy erős szagú váladékot termelni, ami zavaró lehet.
2016. nov. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 69Ádám69 válasza:

Akkor most valaszolok a kerdesedre nem ugy mint az elottem levok

A horcsog a budibb most vitatkozhattok velem de unokatesom kisallatlereskedesben ilyen ragcsalokkal foglalkozik es a horcsog egyertelmuen budibb illetve a tengeri malac jobban kijon az emberrel ha mar a tartasrol van szo

2016. dec. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az kisállatkereskedés... Nem értenek ott semmihez..
2016. dec. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
És egy újabb kisállatkereskedés aki azt próbálja elhitetni magáról hogy nem kínoz állatokat,nem szaporít esztelenül totálisan hozzáértés nélkül. Csak hogy pontosan azt csinálja.
2016. dec. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!