Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Kis patkányt szeretnék, nem...

Kis patkányt szeretnék, nem találok?

Figyelt kérdés
Volt már két patkányom, 3-3 évet éltek, két fiú, egy fekete Berkshire és fekete csuklyás. Nagyon szerettem őket, ők is nagyon ragaszkodóak voltak, sokat foglalkoztam velük. Sajnos 2 hónapja üres a ketrecem, szeretnék újabb két patkány kölyköt, de kerestem két tenyésztőt, Azt mondták, nincs alom, január februárra tervezik. Másik tenyésztőket (pl. Ricanta) nem érek el. Nagyon hiányzik, hogy legyenek patkánykáim, pici 5 hetes fiukat szereznék, de egyszerűen nem találok. Kisállatboltból nem szeretnék. Van esetleg valakinek ismerőse, akinél nemrég születtek kis patkányok? Budapesten vagyok.
2016. nov. 28. 21:50
 1/9 anonim ***** válasza:
29%
Nagyon könnyű dolgod van. Ha kis patkány kell, kapcsold be a parlamenti közvetítést.
2016. nov. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
41%
Figyi, amióta nincs macskánk, van patkányunk. Szóval ha idejössz és elkapod, a tied. Ugyanis már hívott a patkányunk szak gárdát, kiismerte a patkányfogó működésmechanizmusát, naponta fél deka sajthiányban szenvedünk miatta... Ha elkapod, talán még szül is neked... Sajnos nem Bp...
2016. nov. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
36%
...egyébként már kiismerte zsinórt a függönyön, remekül tud kötélmászni- és csúszni... cirkuszban is felléptethetnéd... De 10% az enyém a bevételből.
2016. nov. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Sajnálom, hogy nem kaptam használható választ, nyilván nem vadon élő patkányról beszélek. Bár sokaknak nem megszokott, a patkány a legragaszkodóbb rágcsáló mind közül, sokféle színváltozatban. Nekem nagyon hiányoznak pont ezért, de aki még nem találkozott ilyes féle patkánnyal, nem is várhatom el, hogy megértse. Azért még reménykedem, hogy van valaki, aki tud segíteni.
2016. nov. 29. 09:00
 5/9 anonim ***** válasza:
Vannak kisállat mentések. Rengeteg patkány vár szerető gazdit.
2016. nov. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Magyarországon NINCS hivatalos patkánytenyészet, csak szaporítók. Javaslom facebookon a Patkányvarázs csoportot, ott szoktak gazdikereső mentett kölykök lenni, és nagyon rendes mindenki :)
2016. nov. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megpróbálok körül az említett helyeken! :)
2016. nov. 30. 09:00
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia a Patkány varázs csoport a legjobb ötlet, most is raktak fel kicsiket, én is lefoglaltam egy kék kislányt :) ott amugy is sok hasznos info van. Csatlakozz hozzánk!
2016. dec. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Csatlakoztam, köszönöm az ötletet! :)
2016. dec. 3. 09:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!