Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a hörcsöglakról? Nem rágná ki magát a hörcsög?

Figyelt kérdés

[link]

Ennél nagyobbat szeretnék, extrákkal ( homokfürdő, több ház stb) de az a fő aggodalmam az, hogy kirágja magát... Az amerikai videósok hörcsögei is szinte mind ilyenben vannak, meg talán ezt egyszerűbb takarítani, mint a bazinagy akváriumot. köszi a válaszokat!


2016. dec. 22. 15:23
 1/6 anonim ***** válasza:
77%

Nem fogja magát kirágni,az biztos, itthon is sokan tartanak benne hörit. Sokkal jobb,mint a ketrec.

Viszont én inkább terrárium párti vagyok, jobban látni mit csinál bent és méretre is lehet készítettni. De a doboz is teljesen jó , meg hogy inger gazdagon fogod berendezni! :)

2016. dec. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Jó ötlet bár kicsit nehezebb berendezni mint a ketrecet de megoldható, ez pl szép nagy, átlátszó és kapni hozzá tetőt is, jó lenne alapnak [link]
2016. dec. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon menő :O Nem fogja, tény hogy szeretnek rágni, de nem terminátorok, nem fogják átrágni a műanyagot :)
2016. dec. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is nagy műanyag tárolódobozban tartom a törpehörcsögeimet. Kettő 78*56 cm alapterületű és 43 cm magas IKEA samla dobozban vannak (külön). Nagyon szeretem, mert olyan magas, hogy nem kell rá tető sem. Plusz jó ingergazdagon be lehet rendezni ezt a nagy teret (néha így is kicsinek találom).

10 éve tartó hörcsögöket. :)

2016. dec. 24. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek, két dobozt fogok venni, ilyennel szeretném összekötni:

[link]

Egy kifejlett aranyhörcsög beleférne? Nem szorulna be?

2016. dec. 28. 17:25
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha biztosra akarsz menni vegyél nagyobbat, olyan görénynek valót, abba tuti nem szorul be :D
2016. dec. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!