Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Öregszik a hörim. Hogyan...

Öregszik a hörim. Hogyan tudom szórakoztatni vagy jólétben tudni?

Figyelt kérdés
Már nem tud úgy futni a kerékbe, mint annak idején. Emeletes a ketrece és már lépcsőzés is nehézkesen megy. Jól jönnének az ötleteitek!

2016. dec. 19. 21:05
 1/5 anonim válasza:
0%
fiatal höricsajok kellenek mellé azok majd szórakoztatják..
2016. dec. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Esetleg cseréld le a ketrecet terráriumra,én is abban tartom a lemingemet egy ideje,ő sem épp "mai gyerek" a koordinációja is eléggé megcsappant,szoktam be rakni hozzá papirt ,azzal szépen le foglalja magát amíg szét nem szedi,és legalább mozog is egy picit.. :)
2016. dec. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nagy alapterületű (minimum 60*40 cm) terráriumba tedd át, hogy ne kelljen lépcsőznie. A kerék maradhat nála, ha már fáradt, úgyse fogja használni. Kapjon sok friss zöldséget, megfelelő minőségű magkeveréket és fehérjét.
2016. dec. 20. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Valóban tedd át terráriumba .

Ha már kerekezni nem nagyon szokott,akkor próbálj betenni játékokat,hátha azokat használja.

Esetleg fürdőhomokot is betehetsz egy tálban,ha még nincs, szeretnek benne üldögélni és mosakodni.

Kaja terén meg amiket az utolsó írt.

Ha nagyon sokat alszik,akkor meglepheted még egy házikóval és sok-sok forgáccsal,hogy jól be tudja ásni magát.

2016. dec. 20. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek! Az első pedig legyen szíves máshol kiélni a hülyeségeit!
2016. dec. 20. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!