Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Házban befogott egér megellett...

Házban befogott egér megellett, a kicsinyeit ha kinyitját a szemüket kézhez lehet szoktatni? Ill. valami fertőzésük lehet?

Figyelt kérdés
Házban elkaptam egy egeret, látszólag baja nincs, 7 napja megellett 3 picit. Utána olvastam az egereknek és az a kérdésem hogy a picik örökölhetnek e bármilyen fertőzést ha az anyjuknak bármi baja van? És mennyi az esélyem hogy kézhez tudom szoktatni őket úgy hogy ne harapjanak meg?

2016. dec. 24. 14:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
fertőzést simán örökölhetnek
2016. dec. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És mennyi esély van rá hogy elkapok tőlük bármit is?
2016. dec. 24. 15:05
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindenesetre az egerek nem háziállatok, vagy legalábbis nem szándékosan. :/
2016. dec. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mezei egér járványokat hordoz és férgeket bolhákat . Ezek férgeket terjesztenek amellett hogy igénytelen kártevő , a béltartalmát jártában bármikor üríti bárhová .
2016. dec. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
28%
Nagyon kedves vagy kérdezo hogy nem olted meg őket
2016. dec. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ők vadállatok maradnak szóval igazán kezesek sosem lesznek, nagyon kedves vagy hogy befogadtad őket de betegséget is kaphatsz el tőlük. Szerintem ha megerősödtek vidd el őket egy csendes helyre és engedd el a családot, a mama már tudja hogy kell túlélni és a kicsiknek is meg fogja mutatni :)
2016. dec. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!