Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen kisállatokkal foglalkoz...

Milyen kisállatokkal foglalkozó állások vannak?

Figyelt kérdés
külön szeretnék kisállatokra szakosodni (nyuszi,hörcsög,tengerimalac stb..)Ami még jöhet az a kutya cica.Valamiért az állatorvostól félek mivel ha műteni kell vagy valami és elrontom akkor nah..:/ gondolkodtam a kisállat tenyéstésben de ebből nem lehet megélni és emellé kell még valami.

#állatorvos #kisállat #kisállattenyészet
2016. dec. 29. 12:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez nagyon álmodozás szerű és még későbbre vonatkozik, nem "azonnal" megvalósítható:

Kifejleszthetnél többféle, nagy méretű höri ketrecet. Tudom elég hülyeségnek hangzik, mert hát mire legyártják,megtervezik stb. De szerintem te is tudod hogy megfelelő méretű kisállat felszerelésből hiány van, és nem csak a hörcsögre gondolok. Ami meg van, az meg elérhetetlen áron. Vagy írhatsz szakkönyvet az adott állatfaj tartásáról.


Több ötletem hirtelen nincs :/

2016. dec. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyes ötletét támogatom, nagyon, NAGYON sok állatot (nyúl, tengerimalac, hörcsög, patkány, görény) tartanak extrém pici helyen mert "csak ez volt" vagy "de a nagy drága" vagy "azt mondták az állatkereskedésben ez elég neki" (ez a kedvencem) és tényleg horror árakon adják a tényleg nagy ketreceket, szerintem ha elkezdenél nagyméretű kecóket csinálni (a fő anyag ponthegyesztett háló ami olcsó cucc) és találsz valami rögzítőt meg tálcát ami nem szívja be a psisit és mondjuk egy 75x80x90-esért kérsz egy 20-ast, ha még emellé lapra szerelhető is szerintem nagyon sokan érdeklődnének.
2016. dec. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ilyenben még nem is gondolkodtam de nagyon tetszik az ötlet.
2016. dec. 30. 09:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!