Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nyuszinak zsizsikes a bogyója?

Nyuszinak zsizsikes a bogyója?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Létezhet olyan,hogy a nyuszimban megtelepedett/szaporodnak a zsizsik bogarak és ezért találok mindig zsizsikektől hemzsegő bogyókat?

Nem az összesben találtam,hanem "csak" párban, legtöbbször a vitaminbélsàrban és a lazább,nedvebb bogyókban.

Kb. 1 hónapja megszàlltak minket a zsizsikek, akàrmennyire is próbàlom,nem tudom kiirtani őket, és ezèrt kezdtem el arra gondolni, hogy egyáltalán lehetséges e ilyen, mert akkor megmagyaràznà,hogy miért csak az ő szobàjàba van leginkàbb és miért nem tűnnek màr el végre (megszűntek màr a "fészket")


2016. dec. 29. 17:11
 1/2 anonim válasza:
Én inkább állatorvoshoz vinném,lehet valamilyen parazita
2016. dec. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm a válaszod. Biztos,hogy zsizsik,mert ugyanúgy néz ki,mint amik "beköltöztek". Azért biztos ami biztos felhívom az állatorvosi rendelő két,hogy létezik-e ilyen. Mert az az érdekes,hogy élnek, nem halottak.
2016. dec. 29. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!