Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » SÜRGŐS! GYORSAN SEGÍTSETEK!...

SÜRGŐS! GYORSAN SEGÍTSETEK! Elbizonytalanodtam a kölyök tengerimalacaim nemében! Segítség?

Figyelt kérdés

Akkor a legelején. Született 3 tengerimalacunk, azt tippeltük: egy fiú, és két kislány arányban. Elvittük állatorvoshoz, és azt mondta a fiúra (akit mi is annak tippeltünk), hogy biztos fiú (abból gondoltuk, hogy látszódott a kis kukaca, meg úgy is viselkedett), a másik kettőre azt mondta, hogy vszínű lányok, de még más is kiderülhet. Ma láttam, hogy az egyik lánynak feltételezett kismalac szgolgatja a tesóját "ott lenn", de csak egyszer. A másik elbizonytalanító tény, hogy amikor szopiznak (nem mindig) berregnek egyet-egyet (mármint most a lányokról beszélek) és ott hátul kijön-szétnyílik vmi. Anyukám szerint az a végbelük. A kukacuk nem lehet, mert egyátalán nem olyan formájú (nem egy kis hosszúkás 'izé') és nem látjuk pontosan hol van, de ugya hason fekszenek és hátul van ez, tehát inkábbb ott a végbélnyílásnál. A fiú már 2,5 hetesen berregett, riszálta a popsiját, rámászott anyukájára,hőzta a popsiját. A másik kettő ezek közül egyiket sem produkálta (illetve egyszer, vagy talán kétszer az egyik lány húzta a popsiját, de ezen kívűl semmi.)

Szerintetek akkor most mi is a helyzet, a fiú biztos fiú, mint már írtam, na de a máik kettő, és mit látunk, tényleg a végbele lehet?? Gyorsan kéne a válasz, mert ha mégis fiú vmelyik, akkor (már a biztos-fiút elválasztotttuk) őket is el kell választani, amelyik még fiú, nehogy bepározza a mamáját.

Bocs az elírásokért, ha sok van, sietnem kell, remélem érthetően írtam le, hanem majd nyugodtabban is leírom, hakell.


2010. máj. 4. 14:50
 1/4 anonim ***** válasza:

szia

ha ezen az oldalon : [link] kicsit lejjebb mész akkor láthatsz képeket hogy melyik nöstény melyik hím :)sok sikert a kicsiknek :)

2010. máj. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szia!

az hogy a lányok is szagolgatják egymást, természetes. amit láttatok szétnyílni, az valószínű tényleg a végbelük volt. szerintem hasonlítások össze a lányokat a fiúval.:)

itt nagyon jó, közeli képeket találtok a nemi szervekről:

[link]

2010. máj. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
megfogod a kezedben, és megnyomod a hasaaljánál és akkor tudod rendesen megnézni.a képek hasznosak voltak.
2010. máj. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat!

Ezeket az oldalakat én is néztem, szerintem inkább lányok, mert az anyjukéra hasonlít, és a fiú kölyök malackáéra nem igazán hasonlít.Anyukám is szerint továbbra is a végbelük volt, mert ott, azon a helyen látszik.

Akkor megnyugodtam!

Még egyszer köszönöm a válaszokat!!

2010. máj. 4. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!