Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mivel tehetjük jobbá a tengeri...

Mivel tehetjük jobbá a tengerimalacoknak a ketrecét, mivel lehet felszerelni ami kényelmüket szolgálja?

Figyelt kérdés
Ám szórakoztató is legyen. Magyarul szeretném, ha .inden létező malacberendezés-elrendezés hiánytalanul meglenne, illetve ha közületek is van, akiknek hozzám hasonlóan a tengerimalacaik a mindenük, mint másnak a ló, vagy az eb, macska stb. akkor azok válaszát örömmel várom, hogy megosszák velem is, mivel kényeztetitek öket? Láttam a YouTube-on olyan videókat, ahol egy fél szobát átalakítottak malacaiknak. Nem is ketrec volt az, hanem valami emelt falú karám, és polár pléddel volt az alja borítva. Na de a részleteket nem ismerem, és a neten sem találtam, hogy hogyan kell azt pl. elkészíteni? Mik kellenek hozzá, hogy takarítható, mekkora legyen a magassága, mikkel rendezhető be? Ne tudjanak a felügyeletem nélkül kiszökni, és szeretném tudni, hogy közöttetek van e olyen malactartó, akinek van ilyen "karám"? Megnevezni sem tudom, mivel észrevételeim alapján ezek mind házilag készültek el, vagy asztalos segítségével? Nem tudom!
2017. jan. 11. 06:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Pont ezt akartam írni,hogy a nagyobb,ingergazdagabb hellyel tudod jobbá tenni az életüket.

Külföldön c&c nevű rácsokat használnak,ezzel lehet egyedi méretű helyet csinálni nekik.De sajnos itthon szokás szerint nem kapható,csak nagyon drágán tudnád megrendelni..Én is vadásztam egy ideig,de semmi..De azért keress rá,hátha már lehet venni itthon is.

[link]

itt rengeteg kép van róla,hogy néz ki a gyakorlatban

Ha van egy kis kézügyességed,akkor te is megoldhatod a c&c nélkül is.Itt is van olyan kép,hogy egy ágyat alakítanak át(a vázát használják fel).

Nézegess sok videót,biztosan találsz olyat,amit meg tudsz valósítani a c&c nélkül is,itthon kapható dolgokból.

Szerintem egy ágy nagyságú terület már jónak számítana,főleg hazai viszonylatban(ahol a 80x50cm-est ajánlgatják,hogy milyen tágas).

2017. jan. 11. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

így látszik pontosan mi az a c&c. szerintem megoldható otthon is megcsinálni,utána kell járni

[link]

2017. jan. 11. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
[link] ez is kivitelezhetőnek tűnik:) mondjuk én minden oldára rácsot tennék,hogy biztosan jól szellőzzön
2017. jan. 11. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!