Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Egy nyuszi mennyi idő alatt...

Egy nyuszi mennyi idő alatt oldódik fel?

Figyelt kérdés
Nemrég értünk haza az új nyuszival, 8-10 hetes bak törpenyúl. Úgy választottam ki a nyuszkót hogy a leg kiváncsibbat és bátrabbat kerestem. Eddig úgy tűnik nem döntöttem rosszul, már néha-néha kikukucskál, evett és ivott is. A kutyától sem ijedt meg annyira, nem volt lemeredve és futni sem próbált. Viszont mikor kezd majd el geloldódni? Pl. Szaladgálni, játszani. Egyébként ő egy tanyasi nyuszi volt, most lakásban van velünk.

2017. jan. 14. 20:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nyuszifüggő, olyan mint az embereknél, van aki hamarabb van aki később. Csak ne sürgesd, hagyj neki elég időt :)
2017. jan. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Adj neki néhány napot
2017. jan. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Eleinte ne zargasd, csak a legszükségesebb dolgokért menj a közelébe (pl. etetés)


Gondolom nyugodt helyen van a ketrece, ahol a legkevésbé van forgalom.

2017. jan. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
a szobában van, az ágyon, eddig aludt aztán felkelt evett kicsit, néha kileskelődik. A másik szoba üres, nincs ott senki de fűtés sincs, ezért nem akarom oda rakni. Nem nagyon van zargatva, néha ránézünk és annyi, a ketrecajtó is nyitva van.
2017. jan. 14. 23:14
 5/12 anonim ***** válasza:
A ketrecet csukd be. Először azt szokja meg, utána a lakás többi részét
2017. jan. 15. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
De akkor nem lát ki. Most egy hordozóban van, a ketrecet ma vesszük meg.
2017. jan. 15. 08:53
 7/12 A kérdező kommentje:
Látom én írtam ketrecet de a hordozóra gondoltan.
2017. jan. 15. 08:54
 8/12 anonim ***** válasza:
egy hordozóba tartod a nyuszit?minél előbb ved meg a ketrecet és mindennap kell lennie viznek és szénának és a tápot reggel este és ha nagy lesz csak este zöldséget nagyon ritkán szabad adni neki.ha meg lesz a ketrece majd legyen csukva és legyen néha ki engedve futkározni sok szerencsét a nyuszkó hoz és késöbb vegyél neki egy társat csak ugy lesz teljesen boldog
2017. jan. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Már megvettem a ketrecet, egész nap kint van csak estére zárjuk be a kutya miatt, vize, szénája van, reggel este kap kis tápot. már egy hete van itt, de úgy veszem észre kicsit fogyott mióa itt van. Eleinte alig evett szénát, viszont mostanában többet szénázik mégis fogy :(
2017. jan. 23. 18:58
 10/12 anonim ***** válasza:

Sósavban pár óra alatt.



(viccet félretéve, nézesd meg dokival, nincs-e valami gond vele, egy hét alatt már valamivel oldottabbnak kéne lennie)

2017. jan. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!