Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Segíthetne a fájdalmamon egy...

Segíthetne a fájdalmamon egy új nyuszi?

Figyelt kérdés

6 évig volt velünk a kis drága, amikor teljesen váratlanul itt hagyott minket, esély nem volt rá, hogy segítsünk rajta. :(

Családtagként szerettük, borzasztóan hiányzik. Üres a lakás a rosszalkodása nélkül.

Néha úgy érzem, egy új kis nyuszó enyhítené a fájdalmat, és annyi vidámságot hozhatna az életünkbe, mint az én kicsikém. Máskor pedig azt érzem, senki és semmi nem pótolhatja, hogy ő már nincs velünk.


2016. dec. 5. 16:25
 1/7 Gergo kovács válasza:
0%
Szerintem inkább egy kutya ha van kert ha nincs akkor macska mivel nekem is volt nyulam tudom milyen a fájdalom azért mondom hogy inkább kutya mert az akár 15 évig is elél mint pl most az én szép kis pumim
2016. dec. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
41%

Őszintén sajnálom :(

Mindenki máshogy dolgozza fel ilyenkor a történteket, de egy új nyuszi segíthet csillapítani a hiányérzetet. Utána szeretettel fogsz visszagondolni a korábbi nyusziddal töltött időre, nem szomorkodva. De ez a hiány természetes most!

Jó tanács: nyuszit nem tartunk magányosan, olvass utána!

Össze vissza írtam mindent, de remélem kibogozható a lényeg! ;) Minden jót! :)

2016. dec. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mindenképp csak nyuszi jöhet szóba
2016. dec. 5. 17:14
 4/7 anonim ***** válasza:
48%

Őt valóban semmi nem pótolhatja. Viszont jót tehet 2 új nyuszi - mert nyuszit nem szabad egyedül tartani! Ha igazán szereted a nyuszikat, vedd figyelembe az ő igényeiket is!

Olvass a nyúltartásról, mielőtt új kedvenceid lesznek.

Az új nyuszik mások lesznek, nem pótolják a régi nyuszidat - de elvonják a figyelmedet a hiányról, a fájdalomról, gondoskodnod kell róluk, és őket is meg fogod szeretni.

2016. dec. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
49%

Én is azt mondom hogy vegyél egy újat.

Nekem is van nyuszim, egyedül van és teljesen jól megvan. Mi is gondolkoztunk rajta hogy veszünk mellé egy társat, de elég domináns, területvédő nyuszkó (ivartalnítás ellenére is!) úgyhogy úgy döntöttünk marad egyedül. Se ő se a társa nem érezte volna jól magát úgy. Nekem az a véleményem hogy a nyuszik tökéletesen megvannak egyedül is.

Sok sikert, és őszinte részvétem!

2016. dec. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

kérdező: adj egy kis időt a gyászra. ha most vennél nyuszit,valószínű még az előzőt keresnéd benne,esetleg félnél,hogy bemocskolod az emlékét stb.

adj időt magadnak feldolgozni.

utána lehet szó új nyusziról. én is azt ajánlom,hogy rögtön kettőt vegyél,mivel társas állatok,jobban fogják így érezni magukat. és neked sem lelkiismeretfurdalásod,hogy amikor nem vagy otthon unja magát. nem jár több teherrel két nyuszi,úgyhogy szerintem kettőt vegyél.

esetleg az segíthet,ha nem ugyanolyan bundájú nyuszit veszel. mert akkor szintén az lenne,hogy az előző állatodat keresed benne,összehasonlítgatod őket.

2016. dec. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Teljesen egyénfüggő.


Ha úgy érzed hogy szeretnél egy új nyuszit, akkor semmi sem akadályoz meg téged benne :)

2017. jan. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!