Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mikor engedhetem el a tengerim...

Mikor engedhetem el a tengerimalacom a lakásban?

Figyelt kérdés
honnan fogom tudni hogy elengedhetem a malacom, anélkül h elbujjon ugy h ne tudjam előszedni.2hete van nálam, csak az ölemben, de mindig mászkál.
2010. máj. 5. 17:36
 1/3 anonim ***** válasza:

ha elengeded tök mindegy mióta van nálad elkezd majd mászkálni és azt nem tudod megakadályozni. Be fog mászni minden alá, minden mögé, minden tetejére és megrágja a vezetékeket. Szóval, ha kiengeded akkor folyton figyelned kell, vagy elbarikádozni minden helyet a szobádban ahova be tud bújni.

Az enyém egyszer betuszkolta magát a szekrény mögé és beszorult.( Persze aztán elhúztuk a szekrényt ugyhogy kiszabadul) és kb 16 helyen megrágta a hangfalam vezetékét.

2010. máj. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi a tanácsot, akkor szerintem a szekrénynél eltorlaszolom a járatokat:D és odafigyelek rá. De elöbb utobb már nem fog igy elbujkálni?
2010. máj. 7. 14:49
 3/3 anonim ***** válasza:
akkor érdemes kiengedni a tengerimalacot a padlóra ha már megszokta a hangodat és oda megy hozzád a hívására. ha még ez nem történt meg akkor olyan helyre engedd ki ahol elvan torlaszolva, és nemtud sehova se bebújni.etesd is őket ilyenkor egy kevéske zöldséggel hogy azt érezzék ez jó dolog ha kint vannak és hogy nem bántod őket.
2010. máj. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!