Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Egy nyúlnak elég egy ekkora...

Egy nyúlnak elég egy ekkora ketrec?

Figyelt kérdés
a ketrec 88x52cm, egész nap ki van engedve csak este 10-11-től 12-13 óráig van a ketrecben biztonsági okok miatt. Szóval úgy max 15 órát van bezárva.
2017. jan. 26. 17:04
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
82%
Semmiképpen, egy nyúlnak ez nagyon kevés.
2017. jan. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
mert miért kevés? Bent alszik, eszik, utána mikor ki van engedve játszik egyet, szaladgál, ugrál, piszkálja a kutyát, utána kint is csak pihenget. akkor miért kevés? A kutya miatt nem lehet többet kiengedve.
2017. jan. 26. 19:57
 3/26 anonim ***** válasza:
77%
Egy nyúlnak nagyon magas a mozgásigénye, és nagyon helyes, hogy naponta kiengeded, de akkor sem tölthet napi 15 órát egy 80 centis ketrecben, mert nekik ez szenvedés. Egy 100-as, 120-as ketrec lenne a megfelelő.
2017. jan. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
csak annak nincs hely.
2017. jan. 26. 21:21
 5/26 anonim ***** válasza:
87%
Nem elég, kínzásnak minősül. Ha nincs elég helyed, tarts olyan állatot, aminek biztosítani tudod a tartási körülményeit.
2017. jan. 27. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Ja mert ugyan ekkora helyen 5 nyulat tartani kiengedés nélkül nem kínzás...
2017. jan. 27. 07:54
 7/26 anonim ***** válasza:
85%
Senki nem mondta ezt, nyilván az is kínzás. Ha ne fogadod el a válaszokat, miért tettél fel kérdést?
2017. jan. 27. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
78%
Ez ám a logika. Nyilván, minél többet pakolsz bele, annál nagyobb kínzás. Mert amúgy párban kéne tartani őket is, de ez már mindegy is. Ne írogass ki felesleges kérdést. A nyúl már megvan, a kecó megvan, a kutya megvan. Slussz. Felelős állattartó vagy és a szüleid is. Ennyi.
2017. jan. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
72%

Nem kötelező állatot tartani.Ha nem tudod biztosítani a megfelelő körülményeket,akkor ne vegyél magadhoz egyelőre állatot.

Az általad leírt ketrecben hörcsögön kívül nem érdemes mást tartani.Ha csak nem kínozni akarod szerencsétlent.

A 100,120-as ketrec is kimeríti a kínzást nyúl esetén.Le lehet pontozni felőlem.

[link] ezt a cikket ajánlom és az oldal többi témáját is olvasgasd át. 2 nyúlnak legalább 4-6 m2 elkerített terület kéne,kiengedés mellett !!

Elhiszem,hogy sok és kisebb lakásokban megoldhatatlan. Ilyen esetben más állatot kell keresni.

Írtam,hogy a hörcsögnk jó a 88x52cm-es ketrec.Vegyél akkor azt.

Én úgy vagyok vele,hogy inkább legyen kevesebb állatom,de őket normálisan,igényeiket kielégítve tartsam.

Én is szeretnék még jó pár fajt tartani, de tudom,hogy nem lenne rájuk elég helyem és pénzem,úgyhogy nem teszem,bármennyire is fáj. De nem szabad önzőnek lenni.

2017. jan. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
A kutyákat is van hogy bezárják estére és arra az időre míg nincsennek otthon és az sem hal bele. Nem igaz hogy egy nyúlnak nagyobb a mozgásigénye mint egy nagytestű kutyának. Egyerűen nem tudom felfogni, senki nem tarthat nyulat aki nem tud minimum egy egész háznyi helyet biztosítani neki? Amúgy már van nyuszim és bíztosíthatlak titeket hogy milliószor jobb helyen van mint ahonnen vettem.
2017. jan. 27. 13:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!