Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Térelválasztó rács nyúlnak?

Térelválasztó rács nyúlnak?

Figyelt kérdés

Összeakasztható vagy kinyitható rácsot keresnék (hogy lezárjam a kábeles területeket a nyúl elől), de nincs már ötletem, hogyan kereshetnék rá.

Ilyesmi érdekelne:

https://www.youtube.com/watch?v=G16bFKKfmlg

Ha valaki meg tudná mondani, hogy hogy hívják ezt, vagy hol kaphatnék, nagyon hálás lennék :)



2014. jan. 20. 03:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez speciel csak 26 cm magas, a nyuszinak ez alacsony (mint ahogy a tengerimalacomnak is).

A neve beltéri nyúlkarám (a kültéri az időjárásálló, de persze drágább is).

Itt egy kültéri:

[link]

vagy

[link]

vagy

[link]

2014. jan. 20. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2014. jan. 20. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nálam a legkisebb erőlködés nélkül felugrik a 80 centi magas komódra...gondoltam rá, hogy veszek neki ilyen karámot, de sztem körberöhögne vele a nyuszim.:)

Inkább vegyél kábelvezető csövet.

2014. jan. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nálunk mikor még csak a szobámba lehetett, és kisebb volt, akkor egy 30 centis rács volt betéve, 3 hónapon keresztül szépen bent maradt nem akart kimenni, aztán rájött hogy hóhóó ott van sok izgalmas dolog, ekkor jött hogy az ajtómba tettünk egy 86 centi magas műanyag lapot, 2 hét utána megpróbált kiugrani.. persze nem sikerült mert vékony volt és nem tudott megállni így vissza esett/csúszott nem tudom de semmi baja nem lett szerencsére :) szóval nekik nincs lehetetlen, inkább tényleg vegyél kábelvezetőt :)
2014. jan. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszokat/új ötleteket/tapasztalatokat :)

igazából kis helyet akarnék lezárni, ami folyamatosan szem előtt van, csak az a lényeg, hogy ne tudjon hirtelen odarohanni :) de kényesebb helyekre akkor szerintem csövet szerzek :)

2014. jan. 20. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!