Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nem tudom milyen kisemlőst...

Nem tudom milyen kisemlőst válasszak. Már van 1 csíkos mókusom, az anyukám nem engedi, hogy nyulat kapjak, az egér stb. kizárva. Melyik állat nem zavarná? Olyan állatot szeretnék, amit meg lehet fogni, ölelni.

Figyelt kérdés
2008. okt. 9. 17:50
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
A mókus úgy hogy elmentünk az Árkádba és mint mindig ahol van állatbolt benetünk oda is.Én megláttam azonnal a plakátott hogy mókusok mivel még nem ismertem aszt az állatot mindenképpen benéztem.És ott látam és aszt mondta hogy talán ijenem lehet ha akarom.A kb minden más állat amit ismerek arra van kifogása.Pl:Hörcsög egéer stb...azzal az a baj hogy a farka gyusztustalan patkányszerü......Nemsokára elköltözünk ott lehet hogy találunk megoldást...:)
2008. okt. 26. 13:06
 12/17 anonim ***** válasza:
Ha Miskolcon laksz vagy annak a közelében, akkor menj el anyukáddal a szinvaparkba, ott a moletti divattól nem messze van egy kisállat kereskedés. Ebben van afrikai süni, fehéres, puha tüskékkel. Anyukád (így az enyém is ) első pillantásra bele fog szeretni ezekbe a tündéri állatkákba. Óvatosan még ölelgetni is lehet.
2008. nov. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Ja igen én ismét a sünis válaszoló vagyok!!! Szerintem a mókust semmiképp ne távolítsd el otthonról, mert lelkileg nem tesz jót neki!!! Egyébként azt mondják,hogy a Corában a FressNapfben is árulnak ilyet olcsón!!! Csak mert a szinvaparkban 40000 Ft.
2008. nov. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Na, ismét a sünis válaszoló. A FressNapf-es és a 40000 Ft.-os dolog a sünire vonatkozik!!!
2008. nov. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Szia!

A görényel próbálkoztál már?Aranyosak .anyukádnak mutass pár állatról(olyanról amit szeretnél)képet ,lehet hogy teccik neki:)

2009. márc. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Esetleg amit tudnék ajánlani Görény vagy valami papagáj a görény nagyon kedves és aranyos és főként tiszta állat a papagáj meg ha betudod tanítani és olyan fajt "fogsz ki " akkor akár mászkál a válladon és nem repül el tőled/ esetleg lemming :D vagy akár csincsilla nekem is holnap lesz 2 csincsillám de azokat párba érdemes tartani mert 1 egyedül depressziósak lesznek
2010. dec. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ja igen az afrikai törpesünikről aszt megjegyzem hogy egyáltalán NEM puha a tüskéjük csak ha kézhez vannak szoktatva lelapítják és nem szúr de ha megijeszted vagy hirtelen mozdulatot teszel akkor összegömbölyödnek és igen is szúrnak tapasztalat nekem is van 1 :) egyébként a süni se rossz választás csendes többnyire este aktív és mókás kis lény:P
2010. dec. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!