Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Meghalt a hörcsögöm?

Meghalt a hörcsögöm?

Figyelt kérdés
A 2 és fél éves szírai aranyhörcsögöm, Antoine egy hete kb megfázott, és pár napja már alig bír menni és enni is. Most hideg a kis teste, eszméletlen, de néha elég nagy időközönként mintha megrándulna szegény és még nem merev a kis teste :( Meghalt és ezek csak utórángások? vagy még élhet? esetleg hibernált? Segítsetek, kérlek, nem akarom úgy eltemetni, hogy még élhet! Köszi

2017. febr. 7. 13:45
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Az állatorvos mit mondott? Gondolom elvitted hozzá, ha már egy hete rosszul van. Így látatlanban elég nehéz megtippelni, hogy mi lehet.
2017. febr. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
Ha meghal akkor elég hamar lemerevedik, nincsenek utórángások. Szerintem haldoklik, de nem halt még meg. Azonnal vidd orvoshoz! A hibernációa sem ilyen.
2017. febr. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
Milyen lelketlen ember lehet az, aki egy hétig hagyta szenvedni szegény kis állatot? Gondolom nagyjából 12 éves lehetsz, és fogalmad sincs arról, hogy mi a felelősség.
2017. febr. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
20%
Hibernálódhatott.
2017. febr. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
58%
2,5 éves szóval lejárt az ideje. Ezek az apró rágcsálók nem húzzák sokáig.Ezen nem segít állatorvos sem.
2017. febr. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
2017. febr. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
..haldoklik vélhetően:(((...vidd dokihoz ad neki szurit ne szenvedjen már!!
2017. febr. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
68%
...de lehettudnak még rajta segíteni!...én is végignéztem amikor a légy kezdett zümmögni felette akkor tudtam hogy vége:((..de még szegényke lélegzett akkor is aztán fél óra múlva meghalt:((( VIDD DOKIHOZ!!!/ de úgy, hogybugyoláld be melegvizes palack mellé!/
2017. febr. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
69%
Hány éves lehetsz? Gondolom eszedbe sem jutott józan ésszel végiggondolni, hogy mit kéne ilyenkor tenni. Ehelyett több nap elteltével kiírod ezt a kérdést. Hát jobb későn, mint soha, de akkor is.
2017. febr. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
53%
Én sem értem miért nem vitted el orvoshoz,főleg,hogy a te hibád miatt lett beteg.
2017. febr. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!