Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Meghalt a nyuszim,9 éves...

Meghalt a nyuszim,9 éves volt, a fél életemben jelen volt. Annyira szomorú vagyok, mit tehetnék? Egész nap csak sírok.

Figyelt kérdés

2017. febr. 9. 12:58
 1/6 anonim ***** válasza:
18%
Természetese körülmények között ennek a felét sem élte volna meg. Fogd fel úgy, hogy neki meg szenvedés volt az egész 9 év, mert nem ismerhette meg a világot, nem rohangászhatott, nem szaporodhatott, egyáltalán a természetes ösztöneit és késztetéseit is csak nagyon korlátozottan élhette ki.
2017. febr. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De igenis boldog volt, te nem ismerted őt.
2017. febr. 9. 13:58
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Istenem mekkora bunkók vannak itt.

Kérdező: ne foglalkozz velük, igenis nagyon szép kort élt meg. Részvétem. Idővel biztosan enyhülni fog a fájdalom.Emlékezz rá és gondolj arra,hogy szép és hosszú élete volt

2017. febr. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Utolsó köszönöm szépen a megértő szavakat. :(
2017. febr. 9. 18:58
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, mit érzel, nekem 2 hónapja ment el a kis drágám, nagyon hirtelen :(

Még mindig fáj, és nagyon nehéz. Még mindig előfordul, hogy sírok miatta.

De már megérett az elhatározás egy új kicsi nyuszira, mert nyuszi nélkül nincs élet :)

Egyébként nagyon szép kort élt meg! :)

2017. febr. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szuper gazdija voltál, mert nagyon szép kort ért meg! Biztos nagyon boldog kis élete volt melletted!


Nagyon nehéz lehet(én is félek, pedig az enyém még fiatal a tiédhez képest, hogy mi lesz, ha elveszítem majd), bátran gyászold meg. Közhely, de az idő majd segít. Elfelejteni Sosem fogod valószínűleg, de egyre könnyebb lesz majd. Esetleg ha úgy érzed majd, egy másik nyuszika is segíthet.

Más állatokat veszítettem már el, még mindig eszembe jutnak időnként, de már nem fájdalmasan, inkább a szép dolgok, pedig hónapokig csak bőgve tudtam rájuk gondolni. Szóval később kicsit könnyebb lesz.

2017. febr. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!