Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nagyon rossz hetem volt. Mit...

Nagyon rossz hetem volt. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Semmi sem jött össze az iskolában, a barátommal sem oké minden. Barátnőmmel sem. Rossz kedvem van ez miatt a hét miatt.

2016. ápr. 15. 14:44
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Próbáld meg a barátnőddel/barátoddal tisztázni a dolgokat. Egyszóval intézd úgy, hogy a következő heted ne legyen ilyen!
2016. ápr. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Egyetértek az 1-vel, plussz ajánlom a "felhasználónevét" valami jó kis filmmel.
2016. ápr. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Minden rossz után, jön valami jó. Úgy legyen! :-)
2016. ápr. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem az segít, ha kikapcsolok, kimegyek egy nagyot biciklizni valami szép helyre, vagy elmegyek úszni, ilyenkor tavasszal molyolok a kertben, virágot ültetek pl., vagy kiülök a napra, és hallgatok valami jó zenét, esetleg olvasok, de a mozgás jobb.:-) Lényeg, hogy egyedül legyek, szépséget szívjak magamba, és félretegyek mindent, ami rossz. A wellnessezés is beválik, ha megoldható. Lenyugszom, feltöltődöm, és jobb rálátásom lesz a dolgokra.
2016. ápr. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el focizni, és tojj mindenre.
2016. ápr. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kádfürdő, telefon kikapcs.
2016. ápr. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
14%

Azért ne kádfürdőzz, ne pazaroljad már a vizet!

Szerintem el kéne gondolkoznod, hogy másnak sokkal rosszabb dolgai vannak, mint neked. Gondolkozz el, az afrikai éhező gyermekeken, vagy más szörnyű dolgokon, aztán rájössz, hogy nem is kéne ilyen hülye kérdéseket kiírni.

Nem sértésnek szántam.

2016. ápr. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mit csináljak? - Felejtsd el!
2016. ápr. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!