Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan győzzem meg a szüleimet?

Hogyan győzzem meg a szüleimet?

Figyelt kérdés
Ma pusztult el a tengerimalacom és nagyon nagyon hiányzik és rossz úgy bemenni a szobába hogy senki sem néz rám a ketrecből. Szeretnék egy másik malackát hátha jobb lenne de anyáék nem engedik. Hogyan győzzem meg őket?

2016. aug. 25. 16:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Vállalj be több házimunkát, valami olyat, amit eddig nem csináltál, de segítenél vele otthon. Pl. mosogatás, teregetés, ilyesmi. Abból látnák, hogy ez neked tényleg fontos.
2016. aug. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Ezeket eddig is csináltam. :/
2016. aug. 25. 16:24
 3/16 A kérdező kommentje:
Dé köszönöm a választ. :)
2016. aug. 25. 16:24
 4/16 anonim ***** válasza:
15%
Akkor drasztikusabb módszert javaslok: menj és vegyél egy tengerimalacot. Ha otthon van már, csak nem dobják ki. Ha nem tudták volna, hogy elpusztult az előző, talán észre sem veszik. Egyébként őszintén szólva kiakasztana, ha az én gyermekem kitalálná, hogy bármi ilyen rágcsálót szeretne otthonra.
2016. aug. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
85%

Eddig ki foglalkozott a malaccal (etetés, takarítás stb)? Szüleid?


Beteg volt és sokba került az orvos?


Kb ez az a 2 indok amiért el tudnám képzelni, hogy nem akarnak újat, és meg is értem őket.

De ha mégis sikerül szerezned, kettőt vegyél, ne egyet.

2016. aug. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Csakúgy elmondom hogy én etettem és takarítottam. Az elsőt ők vették nekem és tudták hogy milyen költségekkel fog járni szóval ez nem indok.
2016. aug. 25. 16:50
 7/16 A kérdező kommentje:
4. Válaszolónak: jó ötlet :D kisebb nagyobb feszekedés lenne de nem baj :D
2016. aug. 25. 16:51
 8/16 A kérdező kommentje:
Bocsánat ha kicsit rosszindulatúan válaszoltam az egyik válaszolónak. :(
2016. aug. 25. 16:52
 9/16 anonim ***** válasza:

Nem vettem magamra :) hát akkor nem tudom. Sajnos nem sok mindent tudsz csinálni, azon túl hogy hazahozol a zsebpénzedből kettőt. De ez se életbiztosítás, mert még kitalálhatják hogy vidd vissza őket.

Esetleg kérdezd meg, hogy örökbefogadhatsz-e a Tengerimalacvédőktől, ők ingyen adják a malikat. Persze nem is olyan könnyű visszavinni, szóval neked nyert ügyed lenne velük.

2016. aug. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Ez jó ötlet csak nem tudok a közelben tengerimalacvédőket. :/
2016. aug. 25. 17:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!