Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan fogjam meg az egeret?

NemEsTooM kérdése:

Hogyan fogjam meg az egeret?

Figyelt kérdés
Földszinti tömbházlakásban élek, s kb egy hete egy egérre lettem figyelmes a konyhámban! Az egér csak a konyhaszekrény hátában mozog, s a szekrény nem húzható ki! Próbáltam mérget s ragasztót becsúsztatni a szekrény alá a fal mellé, de semmi eredmény. Csapda nem fér be a szekrény alá! Valami ötlet?
2017. febr. 23. 05:53
 1/4 anonim ***** válasza:
A szekrény mellé a csapdába tegyél dióbelet. A szobába betévedt egeret ezzel tudtuk megfogni. A ragasztóra nem ment rá.
2017. febr. 23. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mozog az máshol is, majd előjön. Befőttes üveg alá tegyél egy fél diót, azzal támaszd ki a száját. Nekünk mindig bevált.


https://www.youtube.com/watch?v=1aQAcUnSNBc

2017. febr. 23. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ne bántsd szegényt!

Amit az előző válaszoló írt, azt próbáld ki!


Egy fél dióval kitámasztasz egy üveget vagy virágcserepet. Aláteszel valami lemezfélét vagy kartonpapírt.

Fontos, hogy a dió belseje befelé (az üveg felé) nézzen.


Ha megvan az egérke, engedd szabadon az erdőben. :)

2017. febr. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia! Nem tudom ez mennyire hatásos, de az egyik ismerősöm ragasztóanyagba tesz mogyorót meg kenyérdarabot. Habár egeret nem láttam benne, de idősebb hölgy lehet tudja mitől döglik.....
2017. febr. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!