Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A nyulam lenyalja a körömvirág...

A nyulam lenyalja a körömvirág krémet. Lehet baja tőle?

Figyelt kérdés
Talpfekélye van és nagyon dicsérik a krémet. Bár gondolom másnak is lenyalta....vagy lehet nekik sikerult bekötözni
2017. febr. 24. 22:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha csak körömvirág van benne akkor nem lesz baja, mivel az a nyulak számára ehető.
2017. febr. 25. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pont azért dicsérik annyira, mert jól gyógyít és nem lesz baja, ha lenyalja. :)
2017. febr. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm!!! eddig sajnos nem nagyon javul neki, de még csak épp pár nap telt el....remélem használ idővel.
2017. febr. 27. 01:01
 4/5 anonim ***** válasza:

A talpfekély hetek alatt gyógyul, nem napok alatt.

De nem biztos, hogy a körömvirágkrém elég lesz.

2017. febr. 27. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
este azt vettem észre, hogy a szőrkopás meg a seb felülete elkezdett leszáradni, eddig piros volt nagyon. ez sebgyógyulásnál pozitív, viszont ez fekély, ami alapból ugye száraz, tehát nem tudom ez jó vagy rossz.a seb eddig is száraz volt, de a terület nem. Nem vagyok fekélyszakértő, főleg nem nyuszin. A kenegetést már jobban tűri, és többet kapkodja a lábát,ami szintén kérdőjel, viszket mert gyógyul, vagy jobban fáj? bár elég ugribugri. Mikor az ember aggódik, akkor már mindennek több jelentést lát :D
2017. febr. 28. 11:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!