Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mitől kezdhetei el egy hörcsög...

Mitől kezdhetei el egy hörcsög rágni a lábát? Ha van játéka és rendszeresen ki van engedve hosszabb időre?

Figyelt kérdés
(Nem a sajátomról van szó csak sehol sem találok ezzel foglalkozó cikket és gondoltam valaki talán tapasztaltabb)

2017. febr. 27. 19:34
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm, tényleg és megfogadom a tanácsokat, veszek egy nagyob akváriumot

Még annyi kérdésem lehetne, hogy a fürdőhomokkal hogy kell bánni vagy hova kell tenni? Mert teljesen őszinte leszek és nagyon szégyellem magam de erről most hallok először. (Kezdem úgy érezni magam mintha teljesen felkészülés nélkül vágtam volna bele valamibe pedig mindent áttanulmányoztam amit találtam)

2017. febr. 28. 21:49
 22/22 anonim ***** válasza:
A fürdőhomok más néven csincsillahomok egy nagyon finom szemű homok, amit a kisrágcsálók (hörcsög,e gér, csincsilla stb.) a szőrük tisztításához használnak, ásnak és hemperegnek benne, sokuk abba pisil is. Nagyjából minden normális kereskedésben kapható, neten is tudsz rendelni. Alapból egy mélyen tálba érdemes rakni, de robiknak jóó nagy tálba tedd, mert ők sivatagi állatok és a természetes talaj nekik a homok, abban érzik legjobban magukat.
2017. márc. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!