Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A nyuszi tartás tényleg azt...

A nyuszi tartás tényleg azt jelenti hogy istállóvá válik a lakás?

Figyelt kérdés
Én azt hittem hogy a nyuszik tiszta állatok mégis mikor megnézem a nyuszis csoportot teli van képekkel ahol az egész lakás úgy néz ki mint a disznó ól, teli kakival meg szénával és egyéb törmelékkel. Hogy lehet így élni?
2017. márc. 5. 18:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%

:D Nyilván a gazdik nem azt fényképezik le, amikor 99%-ban tisztaság van, hanem amikor alkotnak a nyuszik.

3 nyuszim van, mégis rend van. Igaz, naponta kell takarítani.

2017. márc. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
78%
Amúgy én meg azt nem értem, hogy a szülők hogyan tudják elviselni az irtózatos babasz@rszagot éjjel-nappal? Bemegyek egy kisgyerekes család lakásába, és fordul ki az ebédem...
2017. márc. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
89%
Szobatisztaságra kell nevelni.
2017. márc. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha rendesen neveled őket nem lesznek ilyenek. Az enyém egy helyre végezte a dolgát olyan fél éves kora óta.
2017. márc. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

A nyuszik tiszta állatok. Az enyém szobatiszta, a nap legnagyobb részében kint van, akkor megy vissza a ketrecbe amikor eszik, iszik és a dolgát végzi és néha ott alszik.

Volt csincsillám is, ő is ilyen volt.

2 csodaszép bobtail kutyám is volt 15 évig és akkor is tiszta volt a lakás. Én akkor érzem jól magam itthon ha tisztaság van pedig nem takarítok éjjel-nappal.

Van akinek a lakása állatok nélkül is egy disznóól. Ez hozzáállás kérdése. :)

2017. márc. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

A nyuszik valóban nagyon tiszta állatok, annyit mosakszanak, mint egy macska, nemigen van szaguk(magának a nyúlnak, az ürülék az persze más). És nem is igen koszolódik be, hiszen nem úgy jár ki a lakásból, mint egy kutya.

Ami durva, az a vedlés, mindenhol szőr van-de ez ugye más állatnál is így van.

A szobatisztaság nyúlnál általában a pisit takarja, vannak nyulak, amik a bogyókat is teljesen egy helyre intézik, vannak amik nem tanulják ezt meg annyira. Náluk ez nem annyira szabályozható azt hiszem. Az enyémnek pl.van alom a szobában is, használja, tehát odamegy ha dolga van, de körülötte is potyognak el dolgok... Viszont a szoba többi része 100 esetből 99szer tiszta marad.

A széna, nos hát a széna az egy külön fogalom. Sajnos az kb. Mindenhol van. A nyuszi, a zoknis emberi lábak is széthordják, illetve én még nem tudtam úgy kivenni sem zacskóból, sem dobozból, hogy valamennyi ne szóródjon szét😊. De ezért van a porszívó meg a seprű.


Egyébként elég tisztaságmániás vagyok, és néha persze morgolódok is, de mivel nagyon szeretjük, és családtag, a legkevésbé sem zavar az, hogy néha kicsit kupi van. Feltakarítunk és kész.

2017. márc. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
én ezt értem, én is nyuszit tartok, de engem kiborít ha az ágyamra kakil. Nem az az első dolgom hogy boldogan lefotózom és posztolom, hanem letakarítom... hogy lehet ezt így csinálni?
2017. márc. 5. 19:27
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, nyúltól függetlenül, vannak igényes és igénytelen emberek, ennyi. Én se dicsekszek vele, ha kupi van, más meg olyan lakásban él, ahová a lábam is csak akkor tenném be, ha nagyon muszáj. Nem vagyunk egyformák.
2017. márc. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
70%
Eleinte én is kiakadtam, de most őszintén, mi van abban a kakiban? Emésztett zöldség és rostok. Szaga sincs.
2017. márc. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Akkor neked mákod van ha nincs szaga...
2017. márc. 5. 20:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!