Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan lehetne levágni egy...

Hogyan lehetne levágni egy törpenyuszi karmát?

Figyelt kérdés

nem tudom levágni a karmát pedig nagyon éles!

egyfolytában izeg mozog és nem tud megállni!


az állatkozmetikus meg azt mondta hogy nem tudja vállalni mert más nyulak nyugodtabbak!


és így megin nem lett neki levágva és én itthon nem tudom!


légyszi segítsetek!!! SOS


2010. máj. 10. 19:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Vegyél iylen nyuszikörömvágó csipeszt, ragadd meg a grabancánál, és emeld fel magad elé, a msáik kezed meg tedd a feneke alá, de ne öleld magadhoz. ilyenkor a rágcsálók ösztönből nem mozognak, mert anuykájuk is így tartotta őket picikorukban. fordítsd úgy hogy háttal legyen neked, és kérj meg valakit hogy csípje le gyorsan akrömeit... mi úgy szoktuk hogy egyzserre egy lábikó, aztán kicsi pihenés :) Nekünk is csak így siekrült mert midnig ugrált
2010. máj. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi elvisszük az állatorvoshoz kb 3 havonta. Egy ezresért levágják, nekünk otthon nem sikerült annyira ellenállt.:)
2010. máj. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszönöm!

és érdeklődni szeretnék hogy olyan csipeszt hol lehet venni vagy találni???

2010. máj. 15. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!