Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Melyik hörcsög valasszam?

Melyik hörcsög valasszam?

Figyelt kérdés

Melyik hörcsög a legkezhebb szoktathatobb?

Legnyugottam?

Saját velemnyt várok ki melyik horcsogot ajalja (12 éves vAgyok )



2017. márc. 13. 18:46
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Baromság, nem terjeszt semmit. De kérdezd meg nyugodtan a magyar tenyésztőket, van belőlük egy pár. És ha van Facebookod, lépj be a Hörcsög imádók csoportba, ellátunk további hasznos tanácsokkal.
2017. márc. 15. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!! Amugy apukámnak vám egy állat tenyésztő barátja és és az mondta neki (meg eleve apukám inkabb nyulat akar
2017. márc. 15. 09:39
 13/15 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, hogy tenyésztő vagy szaporító. Ennek jobb utánajárni. De egy nyúlnak több négyzetméteres hely kell, ezzel legyél tisztában. És sokkal költségesebb, mint egy hörcsög.
2017. márc. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Igen én tudom, éppen ezért szeretnek horcsogot és nem nyulat
2017. márc. 15. 10:12
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk eddig 13 hörcsögünk volt, és 1 tengerimalacunk. Mindegyik ugyanabban a ketrecben volt, és minden cucca ugyan az volt pl. tányér, víztartó stb. De egyik sem lett soha beteg szóval nem hiszem. És az aranyhörcsög szerintem is jobb, mert nem olyan gyors mint a törpehörcsög.
2017. márc. 16. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!