Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hol lehet patkány venni?

Szabó tomika kérdése:

Hol lehet patkány venni?

Figyelt kérdés
Főként BAZ megye környékén kéne, de minden jó lesz.

2017. márc. 20. 19:24
 1/7 anonim ***** válasza:
1%
Venni? Hát én még ilyet nem hallottam.
2017. márc. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
25%
Ha kígyókajának kellene, bármelyik nagyobb állatkereskedésben.
2017. márc. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
31%
Ingyen adok, mennyi kell?
2017. márc. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Patkányvarázs csoport facebookon!

Szinte mindig születnek, vagy vannak elvihető/örökbefogadható kedvencek.


Hoztam kisállatkereskedésből már mert "szerelem" volt, de elpusztult hozott légúti betegségben.


Vaterára és Jófogásra is raknak fel otthont kereső, örökbefogadható patkányokat (de nem vennék drágán innen sem, mert csak szaporítják a beteg egyedeket)


Magyarországon nincs tenyésztő sajnos. Legyél felkészülve, hogy az első pár hét kritikus lehet ha pl kereskedésből veszed, sőt a nőstényeket odaadják vemhesen. :(

2017. márc. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Sajnos tenyésztő M.o.-n nincs sajnos.


Csak menteni tudsz a kisállatokért egyesületről a jófogásról és egyéb oldalakról

2017. márc. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Patkányvarázs bár perpillanat azt hiszem csak 2 gazdikereső pocok van és ők sem jönnének ki jól (fiúk, egyik szőrös másik kopasz) de érdemes várni, néha rövid időn belül sokan kerülnek fel, születnek kicsit vagy nézz szét jófogáson de ne az ilyen önjelölt "tenyésztőknél", van aki tényleg gazdát keres a meglévő pockának, én is így szereztem a csajaimat, ők általában ingyen vagy max a ketrec áráért adják.
2017. márc. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vagy asszem Szlovákoknál van tenyésztő de nem vagyok benne biztos.
2017. márc. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!