Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Vegyek két nyulat?

Vegyek két nyulat?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Husvetra kertem egy nyulat..De nem csak egy hetig terveztem megtartani.Mar vettem neki egy ketrecet amit ajanlottak a boltba.Az a kerdes hogy vegyek-e tarsat neki mert ertem en hogy tarsas lenyek meg minden de a kert is hatalmas kutya es egyeb allat nelkul ahonnan nem tud kiszokni...napi 4-5orat tudnek foglalkozni vele.Tenyesztotol szeretnek nyulat venni minden tartasi dologgal oltassal tisztaba vagyok csak azzal nem hogy ahhoz hogy neki jo elete legyen ,vegyek neki egy tarsat?!

2017. márc. 25. 00:22
 1/6 anonim ***** válasza:
47%
Hívd fel a tenyésztőt és kérdezd meg, az a biztos.
2017. márc. 25. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
47%

Milyen "társat" vennél?


Mert ha fiú és lány az pár, akkor készülj fel, hogy nyúltenyésztővé kéne hogy válj.


Ez már nem csupán érzelmi, nyulam-bulam, muszmusz kérdés.


Szaporodás és egyre több nyúl.

Tehát már gazdálkodnod kellene.


Akarod? És Tudod csinálni?

Gondold meg.

2017. márc. 25. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp kell egy pár. A nyúl nem kötődik annyira az emberekhez mint a fajtársával és te sem tudsz folyamatosan ott lenni vele. Nekem is párban voltak. Mindkettő lány.
2017. márc. 25. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Egy fiu egy lanyt terveztem de ivartalanitva..nemszeretnek kicsiket meg veletlenul se.De koszonom a valaszokat🤗
2017. márc. 25. 12:11
 5/6 anonim ***** válasza:

A legegyszerűbb szerintem a két lány.

Vagy ha pár,akkor az egyiket azonnal ivartalanítani kell.

De igazából a tenyésztő úgyis el fogja mondani és válaszol a kérdéseidre.

Társat egyébként mindenképpen vegyél, 1 nyúl nem nyúl. Semmiképp se legyen egyedül.

A legjobb ha tesókat hozol el, azok már valamennyire össze lesznek szokva is.

2017. márc. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mindenképp vegyél neki nyuszitársat, mert csak így lehet igazán boldog!

Ha ellenkező neműek, akkor a fiú mindenképp legyen ivartalan. Nem árt, ha a lány is, de a fiú mindenképp! Vagy esetleg 2 nőstényt.. náluk is javasolt az ivartalanítás, de nem kötelező. Két bakot ne, ők ált. nem jönnek ki jól hosszútávon!

2017. márc. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!