Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » 5 napig otthon lehet hagyni...

5 napig otthon lehet hagyni egy hörcsögöt elegendő étellel?

Figyelt kérdés
Nyaralni mennénk és ,ha nagyon muszáj oda tudnánk adni ismerősnek.

2017. ápr. 5. 19:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem inkább adjátok oda ismerősnek. Sok mindent egyébként sem kell vele csinálni, az etetésén- itatásán kívül. De jobb ha minden nap friss kaja van elé rakva, és a vizét is cserélik.


Mikor nekem volt aranyhörcsögöm, vettünk neki külön egy gömböt, ami hörcsögöknek volt kitalálva, és 2 naponta kivettem, é ezzel tudott a lakásban mászkálni, anélkül, hogy eltűnt volna 😅🐭.

Azért az sem jó, ha csak bevan zárva a ketrecbe, mert nem tudja teljesen levezetni a fölös energiákat.

2017. ápr. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem töltsd tele az itatót és tegyél ki sok magot neki és egy másik tálkában zöldséget,gyümölcsöt, fehérjét(pl lisztkukac).

És tegyél ki egy nagy kupac szénát is,akár gyógynövényeset.

Így tuti nem fog éhen/szomjan halni.

Elég sok tartaléka van egy átlag hörcsögnek, el szokták dugdosni a magokat .Úgyhogy szerintem nem lesz baj.

De én azért megkérnék valakit,hogy legalább egyszer nézzen rá,hogy jól van, nem szökött -e ki

2017. ápr. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Inkább adjátok oda az ismerősnek. Attól még hogy 5 napra elegendő kaját adsz neki nem jelenti azt hogy nem fogja befalni 2 nap alatt legalábbis az enyémék simán ettek volna ameddig van. A víz se jó ha 5 napig poshad főleg melegben. Mozognia is kell meg ha véletlen beakad a lába a ketrecbe vagy valami van vele akkor jobb ha valaki vigyáz rá.
2017. ápr. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
91%
Mindenképp adjátok oda valakinek arra az időre. Van Facebookon egy Hörcsög imádók csoport, amiben sok tizenéves tapasztalattal rendelkező szakértő van. Rájuk is nyugodt szívvel bízhatod (biztos találsz olyat, aki hozzád közel lakik). Én nem hagynám otthon, mert bármi baleset történik (beakad a lába, stb), nagy baj lehet, ha csak napokkal később veszitek észre.
2017. ápr. 6. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi mindenkinek
2017. júl. 31. 07:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!