Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Vettem a hörcsögömnek fürdetőh...

Vettem a hörcsögömnek fürdetőhomokot. Ezt: "Panzi fürdetőhomok deguk és csincsillák részére". Ez jó a hörimnek?

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy kell nekik ilyen fürdetőhomok, és ilyen Panzit vettem a hörcsögömnek. Nem volt ráírva, hogy hörcsögöknek számára is, ezért aggódom, hogy nem árt-e az az egészségének.

2017. ápr. 8. 18:29
 1/7 anonim ***** válasza:
16%

Teljesen jó lesz. Mind kisemlős, ebben az esetben ez elég:)

Én papagájhomokot használok, mert papagájaim is vannak, és attól sincs semmi bajuk.

2017. ápr. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
Jó neki, de máskor inkább először kérdezz és utána vedd meg, ne fordítva. :)
2017. ápr. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2017. ápr. 8. 19:12
 4/7 anonim ***** válasza:
62%

A papagájhomok nem jó kisállatnak, mivel lehetnek benne élesebb darabok is.


Kérdező, tökéletes a csincsilláknak való homok, hörcsögöknek szerintem nincsen külön . A panzis homok nem a legjobb minőségű, de nem rossz, jó hogy vettél neki, biztosan szeretni fogja, imádnak benne hemperegni és mosakodni.

A panzis kicsit poros, ha tudsz akkor legközelebb más márkát vegyél szerintem, árban nem sokkal drágábbak a jobb minőségűek.

De egyébként jót vettél.

2017. ápr. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
3. köszönöm, legközelebb akkor ügyelek, hogy más milyet vegyek! :)
2017. ápr. 9. 09:47
 6/7 anonim ***** válasza:

Hörcsögöknek csak és kizárólag degu/csincsillahomok jó, ezért direkt úgy alakították, hogy nagyon finomszemű, nem éles, le van kerekítve minden homokszem, nincs benne semmi más anyag, csak tiszta homok és megköti a faggyút.

A madárhomok pl. életveszélyes a hörcsögöknek, mert abban ált. van kagyló, ánizs stb. A kinti homokok, játszóhomokok szintén élesek és porosak, ezért nem jók.

2017. ápr. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2017. ápr. 9. 13:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!