Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Van 1 lány hörink amit heti...

Van 1 lány hörink amit heti 3X takarítunk de 2X kicsi meg 1X nagy takarítás! De van egy nagy problémám miután kitakarítjuk 20 perc múlva már büdös 1 nap után pedig szinte elviselhetetlen! Mit tegyek hogy ne legyen ennyire büdö?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 11. 19:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Takarítás során ne használj erős vegyszert, mert annak a szagát akarja elnyomni ilyen kétségbeesetten (egy ecetes mosás megfelel pl.). Esetleg válts almot (forgácsról mondjuk csutkaalom+széna keverékére).

Számomra soknak tűnik a heti háromszori procedúra. Elegendő a heti egy teljes körű almozás, valószínű, nem tetszik neki, hogy folyton eltávolítod az ő kis szagmintáit. Ezt, ha lehet, minimalizáld. Ha szennyezett, akkor nyúlj csak hozzá. Nem is tudom, mit tudsz kiszedegetni alóla két naponta, egy hörcsög ennyit nem piszkít.

Mindig ilyen büdös, vagy csak most kezdte el? Ivarzáskor émelyítőbb szagot bocsátanak ki. Akár ivartalanítás(?)

Ha tudod, itasd többet, lehet, hogy koncentrált a vizelete, attól olyan erős a bukéja. Még maximum ezt tudom elképzelni, hogy gond lehet.

Hülye kérdés, de biztosan nőstény? A tapasztalatlan szem nem mindig veszi észre a nyilvánvalót. :) A hímek szoktak általában bitang büdösek lenni...

2017. ápr. 12. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Felesleges kitakarítani a helyét, főleg az egészet ..s főleg ilyen sokszor. Szegény hörcsögöt agyon stresszelitek ezzel.

Ahova pisil,azt szedjétek ki naponta, már jellegű takarításra nincsen szükség.

Én havonta szoktam a forgács egy részét kicserélni, nagy takarítást sosem csinálok, teljesen felesleges.

Nem szabadna, hogy bármilyen szaga legyen.A pisit szedd ki, máshoz ne nyúlj, lehet a stressz miatt ilyen.

2017. ápr. 12. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Milyen almot használsz amúgy?
2017. ápr. 12. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

1. Kérdező: Igen biztos hogy nőstény! :)

És mostanában így tavasszal kezdte el.

3. Kérdező: Sima faforgácsot boltban kaphatót használok

2017. ápr. 15. 20:41
 5/6 anonim ***** válasza:

Jézusom. Mekkora helye van (cm-ben)?

Nálam egy dzsungi helye 80*60 cm alapterület, és ezt havonta takarítom ki teljesen. Pisisarkot 1-2 naponta. Egyáltalán nincs szaga.

2017. ápr. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
65X20-as
2017. ápr. 16. 06:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!