Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nem dagi a nyuszim de azért...

Kinga747 kérdése:

Nem dagi a nyuszim de azért úgy gondolom egy kicsit fogyni kéne. Hogy tudnám ezt megtenni? Infók lent!

Figyelt kérdés
Van egy 2 és fél éves bak nyuszim és hát egy kicsit fogyókúráztatnám nem arról van szó hogy kövér csak annyi hogy tudtok e olyan jó tippet hogy egy kicsit foggyon de azért nem egy kövér nyuszi tehát érzem a gerincét de úgy gondolom sokat mozog is. Semmi olyan betegsége nincs amitől ez lehetséges lenne. Csak 2 fogát kihúzták. De ugyan úgy ugrál és mozog csak tápot és sok szénát adok neki.Tudtok valamilyen olyasmi tippet a fogyáshoz ami nem rossz a nyuszinak?(csak azért mondtam mert imádom es nem akarok neki rosszat!) Amúgy ő törpenyuszi. A válaszokat előre is köszönöm!
2017. ápr. 18. 21:29
 1/3 A kérdező kommentje:
Légyszíves valaki írjon bármien tippet
2017. ápr. 18. 22:00
 2/3 anonim ***** válasza:
Kicsit kevesebb táp, kicsit több mozgás. Ha tényleg csak tápot és szénát kap(ami egyébként jó), akkor mást nem igen tudsz változtatni. A kevesebb táp mellé kaphat szoktatás után friss zöldeket is.
2017. ápr. 19. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm igen csak tápot és szénát kade olyan hetente egy darab jutalom falatot .

Mozog stb. Most megpróbálom kicsit zöldségesíteni az étrendjét.Bár tudom hogy a tápokban is van répa de ahogy mondtam ki kellett húzni pár fogát és azt meg csak felvágva tudja megenni

2017. ápr. 19. 07:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!