Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Segítség! Mit tegyek? A...

Segítség! Mit tegyek? A szuleim el akarjak valakinek adni a nyuszim de en nem akarom nagyon nagyon szeretem (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Nos belátom hogy a nyuszinak jobb helye lenne másnál es igen meg fogom majd engedni hogy elvigyek de most en ezt mar nem birnám ki.Nemrég meghalt a kutyám.

Épp erzem hogy most mar kezdek kijonni ebbol az egeszbol de most ha ez is jon...Szoval voltakeppen szert akarjak eladni mert büdös.És nem hajlandoak nekem segiteni levágni a fenekérol a kakit.

En szivesen elvallalnam hogy a szobamban legyen de nem engedik.

Nemtudom mit tegyek nagyon nagyon nagyon szeretem a nyuszimat es egyenlore nem birnam eladni (a nyuszi mar kb 3 eve van nalunk)

Mit csinaljak?Nem akarom hogy rossz legyen neki de most komolyan nem birnam ki ha o nem lenne



2017. ápr. 20. 19:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%
Foglalkozz a nyúllal,ne nekik legyen nyűg. Nem csak nyulambulam szercsizni kell! Gondozd egyedül. Ha nem megy jaja, add oda valakinek!
2017. ápr. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Takarítsd. A nyuszik tényleg nagyon büdösek tudnak lenni, én már csak tudom, az enyém is a szobámban van.

Ha minden nap takarítod rendesen, szinte abszolút nincs szaga. Ez minden nap kb. 10 percet vesz igénybe, hétvégén ként pedig a ketrec teljes kimosása nekem nagyjából fél óra. Ez tényleg nem olyan borzalmas időmennyiség, amit ne lehetne rászánni egy állatra, akit ráadásul állítólag szeretsz is.

Egyszer volt olyan, mikor még a nyuszitartás elején voltam, hogy egy hétig nem takarítottam a ketrecüket, akkor apám azt mondta, hogy nem érdekli, eladja őket. Ekkor annyira megijedtem, hogy azóta minden nap kipucolom őket, ennek már 4 éve. Úgyhogy ha a szüleid látják, hogy felelősségteljes állattartó lett belőled, biztosan maradhat a nyuszi.

2017. ápr. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

óvatosan fürdesd meg egy laborban, tisztítsd ki a ketrecét, csinálj patyolattiszta nyuszkót belőle és ne engedd hogy ilyen gondozatlan állapotba kerüljön.


akkor a szüleidet sem fogja zavarni.

2017. ápr. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Kitakaritni mindig en takaritom

A baj azzal van hogy a fenekere ragad az ürüléke...es ezt egyedul nemtudom leszedni neki.

2017. ápr. 20. 20:01
 5/15 anonim ***** válasza:
tudod csak nem akarod :) tedd egy tál langyos szappanos vízbe és mosd le neki.
2017. ápr. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Eddig nem ragadt rá 3 évig?

Nem értem.


A szüleidnek elmondtad már, úgy, mint nekünk, hogy mennyire fontos neked a nyuszi?

2017. ápr. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Igen mondtam nekik de leginkabb apamat nem erdekli :(

Eddig nem tunt fol nekik hogy budos nem igazan ertem

De mindigis gyűlölték a nyuszim :(

2017. ápr. 20. 20:17
 8/15 A kérdező kommentje:
Probaltam mar hogy lemosom valahogy igy de nem engedi elfut es nem tudom lefogni is egyszerre :(
2017. ápr. 20. 20:18
 9/15 anonim ***** válasza:
csinálj neki egy szappanos kád vizet, csak annyit tölts bele hogy ellepje a fenekét, és hagyd benne egy 10- 20 percig. a kádból kimászni nem tud, ennyi idő alatt a nagyja leázik, a maradékot egy szivaccsal letörlöd neki.
2017. ápr. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ha más nem működik vidd el az állatorvoshoz hogy levágja, nekünk az egyik tengerimalacunk a saját pisijében ücsörög ezért a fenekén teljesen összeáll a szőr hogy már az olló se viszi ilyenkor elvisszük a dokihoz aki ilyen jó kis tompa végű ollóval szépen lenyírja neki, még pénzt se szokott kérni érte.
2017. ápr. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!