Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen almot tesztek a patkány...

Milyen almot tesztek a patkányotok alá?

Figyelt kérdés
A városban voltam minimum 6-7 állatkereskedésben, teszkóban, más áruházakban és mindenhol csak faforgács van. Hallottam hogy az nem jó a patkányoknak, sőt tapasztalom is, mert a patkányom tüsszög tőle. Nem akarom hogy baja legyen emiatt, szóval valami ötlet kéne, a papír nem jó nedvszívó... ötletem sincs mit tegyek alá már. Pellet almot kerestem, de az sehol nem kapható felénk, sőt soha nem is hallottak ilyenről... o.O
2010. máj. 14. 18:59
 1/6 anonim ***** válasza:
macska almot, és újságokat
2010. máj. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia! Ne a legfinomabb szemű forgácsot rakd alá, én durva, kezeletlen forgácsot szoktam alá rakni, de hallottam azt is hogy fűrészport is lehet. és egy virágcserép aljába tegyél egy kis homokot, mert szeretnek homok fürdőt venni.
2010. máj. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mind,jó mit írtak, de apró kavicsot keverj bele./nem érzi mesterkéltnek a környezetet./
2010. máj. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a legjobb a kukoricacsutka alom!! Olyat vegyél, garantáltan nem porzik, pici apró golyócskákból áll, jobb a nedvszívóképessége, szóval csak jót tudok mondani róla! Fressnapfban 600,-Ft egy zacskóval, de sokkal tovább tart, mint a forgács, pont a kiváló nedvszívó és szagmegkötő tulajdonsága miatt!
2010. máj. 15. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
patkánymérget
2010. máj. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kérdezd,személyesen Botox Ilditől!
2010. máj. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!