Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Még gyerek vagyok, és a...

Még gyerek vagyok, és a szüleim megunták a ragcsálloimat ezért eladták őket. (? )

Figyelt kérdés
Elég értékenyen érintett a dolog, sőt! Minden nap velük voltam elfoglalva. Segítenétek, hogy tudnám eltereni a figyelmem, tullépni ezen? Talán nektek is volt már hasonló, hogy kedvenc állataitok eladták a szüleitek... ti hogy tudtatok belenyugodni?

2017. ápr. 28. 15:51
 1/5 anonim válasza:
0%
LEsz még 1000x rosszabb az életben kicsi úgyhogy Relax
2017. ápr. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
4%
Nincs másik hobbid? Kérdezd meg barátaidat, nem mehetsz-e át hozzájuk játszani, vagy olvass. Biztos vagyok benne hogy vannak olyan könyvek amik érdekelnének, akár a rágcsálókról is olvashatsz. Mindegy mit csinálsz de keress valami mást, amiért ugyanúgy tudsz lelkesedni.
2017. ápr. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
91%

Nekem nem kell belenyugodni, mert a szüleim soha nem tennének ilyen szemét dolgot. 2 kutyám és egy kiscicám van. Nem bocsátanám meg soha, ha mégis akár egyiket is elvinnék tőlem.


Őszintén sajnállak. Én a helyedben próbálnék minél többet nem otthon lenni, hogy ne is lássam a szüleimet. Nem kell csavargásra gondolni. Lehet hasznosan is háztól távol lenni. Pl. sport, különóra, kirándulás, könyvtár.


15 / F

2017. ápr. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mekkora bunkó szüleid vannak... Szó nélkül elpaterolni az állataidat. Ki tudja, hova kerültek. :( Nem tudsz utánanézni, ki vette meg? Hátha megnyugtat, ha jó gazdijuk van. Sajnálom, ami veled történt. :(
2017. ápr. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Megunták a szüleid mi? 😅 Valld be, nem foglalkoztál a kikönyörgött állataiddal, mert rájuk untál. Utána a szüleidre hárult a feladat, amit neked kellett volna elvégezni így gyerekként is. Mert a korod nem mentség. 😉 Gyerekként is képes lehetnél arra, hogy gondozd a SAJÁT kisállataidat. (Ha már kinyafogni ki tudtad, hogy megvegyék. 😠 😐) De nem tetted. Meguntad. Szüleid meg azt unták meg, hogy nekik kell a te hobbiddal foglalkozni. Tudod, tipikus gyerekduzzogás, hogy ide feljössz sajnáltatni magad. 😠 Ebből az a tanulság, hogy máskor nem leszel felelőtlen "gazdi". Belátták, a szüleid, hogy nálatok nincsenek jó helyen a kisállatok, eladták. Egy törődőbb családba remélhetőleg! Nem ellened irányult ez. Ezt szerintem előtte is elmondták: ha nem foglalkozol vele, akkor túltesznek rajta! Mert ezek törődést igénylő ÉLETEK! Igazuk volt! Nem elég, hogy eltartanak, felnevelnek, még kényeztessenek is el? 😬 Hogy aztán majd sose tanuld meg miaz, hogy felelősség? Munka, és gyereknevelés, háztartás mellett nem lehetett kellemes azzal szembesülniük, hogy a neked vett rágcsálók gondozása is az ő feladatuk lesz! Ezt neked kellett volna! Legközelebb szorgalmasabb leszel, ha tarthatsz még állatot. Ennyi. Addig válassz más hobbit. 😡 És ne rágd a fülüket! A többi szülőellenes kommentelők pedig magukba szállhatnának, ugyanis vakon nem ítélkezhetnének. Míg nem látnak bele a helyzetbe részletesen, s míg ennyire elkényeztetettek, primitív a gondolatmenetük, addig jobb ha meg sem szólalnak. Ők is örüljenek neki, hogy eltartják, iskolázzák őket! Nem is szólhattok egy rossz szót sem, míg van aki etet, öltöztet titeket, míg más veszi meg nektek a háziállatot. Míg nem nektek kell állatorvosi költségeket fizetni, addig ti nem vagytok igazi "gazdik". Nőljetek fel lázadó gyerekek!😧😤
2017. ápr. 30. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!