Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nemrégiben kaptam egy tengerim...

Nemrégiben kaptam egy tengerimalacot (aki nőstény). Mivel egyedül kaptam, nagyon szükségesnek tartok venni mellé egy társat. Egy hörcsögre gondoltam. Milyen neműt lenne érdemes választani, hogy ne legyen viszálykodás köztük?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 29. 12:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Még egy tengerimalac kell.
2017. ápr. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
97%
A malacnak malac társ kell,a hörcsögöt pedig csak egyedül szabad tartani.
2017. ápr. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én azt még hozzátenném, hogy szintén nőstény malacot válassz, és ha van rá lehetőség, akkor fiatalabbat, mint a jelenlegi. (Ha a kapott coca is fiatal még, akkor utóbbi nyilván mellékes.)
2017. ápr. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
97%
Tengerimalac mellé ne hörcsögöt vegyél, hanem tengerimalacot. A hörcsög pedig nem társas lény, egyedül szeret élni, neki nem kell társ.
2017. ápr. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Rendben, akkor tengerimalac lesz majd mellé,de ha nőstényt válaszatok és igyekszem fiatalabbat akkor nem fognak majd nagyon veszekedni? Még annyit, hogy a tengerimalacom nagyon félénk, remeg amikor simogatom, miután vettem neki társat ez változni fog?
2017. ápr. 29. 15:36
 6/11 Ingrid Dénes válasza:

Azt mondtad nemrégiben. Idővel meg fog szokni, és nem fog félni.

Vagy fázik, vagy megijedt tőled, mert kiabáltál vagy leejtettél valamit.

2017. ápr. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Tengerimalac társa legyen, egy másik nőstény.

És igen, valószínű könnyebb lesz szelídíteni, bátorítják egymást.

Ha az egyiket sikerül magadhoz édesgetni, a másikat is érdekelni kezded, ő is könnyebben meg fogja adni magát.

Mindenben figyelik egymást és követik a másikat.

De ebből persze az is következik, hogyha mindkettő fél tőled, akkor nehéz lesz.

De nem lehetetlen, meg lehet szelíditeni őket türelemmel.

2017. ápr. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Lányt ha csak azt akarod, hogy jól ellegyenek, és fiút ha akarsz kis malackákat. :)


Akik írták, hogy a hörcsög egyedül él, azok miért ezt írták? Ők is szaporodnak valahogy. Vagy nekik csak szex van és szevasz mentem is?

2017. ápr. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Rendben... köszönöm a válaszokat :)
2017. máj. 1. 11:19
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Malac kell mellé.

8-as: hát kb. igen. A hörcsög területvédő állat, egyedül kell tartani, és a szexelés is úgy zajlik, hogy beteszed a másik állatot hozzá, kicsit veszekszenek-verekszenek, dugnak, aztán el is kell távolítani egymástól őket, különben a területvédelem hevében meg is ölhetik egymást.

2017. máj. 31. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!